28.07. - 17:45 Led
22.08. - 19:45 Led
23.08. - 18:45 PDY - HVĚ
27.08. - 19:00 Led
S0007: HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav, z.s.

ZS Poděbrady - 09.09.2023 17:00

Počet diváků: 65
Hokejový klub Čáslav, z.s.

Start nové sezony se vůbec nepovedl. Hosté z Čáslavi šli do vedení na konci desáté minuty, když se bránili přesilové hře domácích. Do úniku se dostal Ondřej Krpata a vteřinu po konci oslabení otevřel skóre. Za tři minuty trefil přesně horní roh Hermannovi branky Ladislav Janata.

Ve druhé třetině hosté hrozili dále, třetí branku přidali dokonce po úniku osamocených dvou hráčů – po nahrávce Jakuba Šilhana zakončoval do prázdné Jakub Petržilka. Po polovině utkání zvýšil dorážkou Ondřej Krpata už na 4:0.

Poděbrady chtěly na začtu třetí třetiny snížit a pokusit se zdramatizovat utkání, po jedné z dalších chyb v obranném pásmu však definitivně rozhodl Jakub Šilhan. Špatný vstup do sezony ještě zpečetil Petr Melovič a Čáslav si tak na úvod sezony odváží výhru 0:6.

Poděbrady budou chtít vše napravit hned příští sobotu, kdy, opět na domácím ledě, hostí HC Žabonosy.

Branky: - 09:58 Ondřej KRPATA, 12:49 Ladislav JANATA (Filip NAVRÁTIL), 24:04 Jakub PETRŽILKA (Jakub ŠILHAN , Petr MELOVIČ), 32:34 Ondřej KRPATA (Jan SLADKÝ , Jaromír FLORIAN), 40:56 Jakub ŠILHAN (Filip NAVRÁTIL , Petr MELOVIČ), 55:26 Petr MELOVIČ (Ladislav JANATA) - v přesilové hře 5/4

Denis HERMANN (Pavel JEŽEK) - Jiří VOŠTA, Bohumil SLADKÝ, Josef NUTIL, Tomáš CHYTIL, Adam BARTOŇ, Marek KAROCH - Antonín JELÍNEK, Lukáš TUMA, David TOUPAL, Dominik ČAPEK, Radim PLAČEK, Lukáš MILANIAK, Lukáš RINDOŠ, Filip KEJDANA, Dušan KERDA
Sestava Hokejový klub Čáslav, z.s.
Daniel ZELENKA (Jan KRIŠTOF) - Kryštof KULHÁNEK, Jakub GRAUER, Ladislav JANATA, Jakub KŮRKA, Pavel GRAUER, Petr MELOVIČ - Dominik BARBORA, Jan SLADKÝ, Filip NAVRÁTIL, Richard ZELENÝ, Jakub PETRŽILKA, Martin JEŽEK, Ondřej KRPATA, Jakub ŠILHAN, Jaromír FLORIAN