Používáte nepodporovaný prohlížeč. Upgradujte si prosím na aktuální verzi.

Memoriál Miloše Fialy

Memoriál Miloše Fialy se koná na počest významného a dlouholetého poděbradského hráče, trenéra a funkcionáře. Jedná se o celosezonní soutěž ročníku 2012, ve kterém startují týmy: HC Poděbrady, SC Kolín, HC Dynamo Pardubice, BK Mladá Boleslav, HC Letci Letňany, HC Buldoci Neratovice.

KDO BYL MILOŠ FIALA?

1. ročník - sezona 2021/22

Vítězem prvního ročníku Memoriálu Miloše Fialy se stali hokejisté HC Letci Letňany, kteří v superfinále porazili HC Dynamo Pardubice.

Tabulka

P
Tým
Z
V
VP
PP
P
Body
% zisk
Skóre

Rozpis utkání

Číslo Datum
Čas
Domácí Hosté Výsledek ZS
1 25.09.2021
09:00
HC Buldoci Neratovice HC Poděbrady 12:1 (3:1 6:0 3:0)
KONEC
3 25.09.2021
14:00
BK Mladá Boleslav HC Letci Letňany 0:18 (0:8 0:4 0:6)
KONEC
MB
2 26.09.2021
17:45
SC Kolín HC Dynamo Pardubice 4:13 (0:3 2:5 2:5)
KONEC
KOL
5 28.09.2021
HC Dynamo Pardubice BK Mladá Boleslav 17:1 (5:1 4:0 8:0)
KONEC
4 28.09.2021
08:45
HC Poděbrady HC Letci Letňany 3:14 (3:14 0:0 0:0)
KONEC
PDY
6 28.09.2021
15:30
HC Buldoci Neratovice SC Kolín 3:4 (2:0 1:1 0:3)
KONEC
8 02.10.2021 - 03.10.2021
BK Mladá Boleslav HC Buldoci Neratovice 2:6 (0:1 1:2 1:3)
KONEC
MB
7 02.10.2021
12:15
SC Kolín HC Poděbrady 6:5 (2:0 1:3 3:2)
KONEC
KOL
9 02.10.2021
13:15
HC Letci Letňany HC Dynamo Pardubice 9:13 (9:13 0:0 0:0)
KONEC
10 17.10.2021
14:30
HC Poděbrady HC Dynamo Pardubice 9:8 (3:2 4:2 2:4)
KONEC
PDY
11 17.10.2021
15:30
HC Buldoci Neratovice HC Letci Letňany 6:3 (6:3 0:0 0:0)
KONEC
12 17.10.2021
15:30
SC Kolín BK Mladá Boleslav 7:0 (7:0 0:0 0:0)
KONEC
KOL
15 23.10.2021 - 24.10.2021
HC Dynamo Pardubice HC Buldoci Neratovice 9:4 (9:4 0:0 0:0)
KONEC
14 23.10.2021
13:15
HC Letci Letňany SC Kolín 12:3 (12:3 0:0 0:0)
KONEC
13 24.10.2021
12:15
BK Mladá Boleslav HC Poděbrady 4:15 (0:5 4:5 0:5)
KONEC
MB
22 27.10.2021
11:15
HC Poděbrady SC Kolín 3:7 (3:7 0:0 0:0)
KONEC
PDY
17 28.10.2021
HC Dynamo Pardubice SC Kolín 4:4 (4:4 0:0 0:0)
KONEC
16 28.10.2021
09:30
HC Poděbrady HC Buldoci Neratovice 1:9 (0:3 1:5 0:1)
KONEC
PDY
18 28.10.2021
14:15
HC Letci Letňany BK Mladá Boleslav ! Oboustranná kontumace
20 30.10.2021 - 31.10.2021
BK Mladá Boleslav HC Dynamo Pardubice 4:16 (4:16 0:0 0:0)
KONEC
MB
19 30.10.2021
12:15
HC Letci Letňany HC Poděbrady 9:8 (2:2 7:3 0:3)
KONEC
21 31.10.2021
15:30
SC Kolín HC Buldoci Neratovice 4:2 (2:0 0:2 2:0)
KONEC
KOL
24 13.11.2021 - 14.11.2021
HC Dynamo Pardubice HC Letci Letňany 7:16 (7:16 0:0 0:0)
KONEC
23 13.11.2021
11:15
HC Buldoci Neratovice BK Mladá Boleslav 12:0 (12:0 0:0 0:0)
KONEC
26 17.11.2021
HC Letci Letňany HC Buldoci Neratovice 9:1 (5:0 2:0 2:1)
KONEC
27 17.11.2021
BK Mladá Boleslav SC Kolín 1:10 (1:10 0:0 0:0)
KONEC
MB
25 17.11.2021
14:30
HC Dynamo Pardubice HC Poděbrady 6:1 (3:1 1:0 2:0)
KONEC
29 20.11.2021 - 21.11.2021
SC Kolín HC Letci Letňany 7:4 (2:0 2:2 3:2)
KONEC
KOL
43 20.11.2021
12:15
BK Mladá Boleslav HC Poděbrady 1:3 (1:1 0:1 0:1)
KONEC
MB
30 21.11.2021
15:45
HC Buldoci Neratovice HC Dynamo Pardubice 4:7 (4:7 0:0 0:0)
KONEC
32 04.12.2021 - 05.12.2021
SC Kolín HC Dynamo Pardubice 5:3 (0:0 1:2 4:1)
KONEC
KOL
33 04.12.2021 - 05.12.2021
BK Mladá Boleslav HC Letci Letňany ! Oboustranná kontumace MB
31 04.12.2021
09:00
HC Buldoci Neratovice HC Poděbrady 0:11 (0:1 0:3 0:7)
KONEC
35 11.12.2021 - 12.12.2021
HC Dynamo Pardubice BK Mladá Boleslav ! Oboustranná kontumace
34 11.12.2021
15:30
HC Poděbrady HC Letci Letňany 4:11 (1:3 2:5 1:3)
KONEC
PDY
36 12.12.2021
15:45
HC Buldoci Neratovice SC Kolín 2:2 (2:2 0:0 0:0)
KONEC
38 18.12.2021 - 19.12.2021
BK Mladá Boleslav HC Buldoci Neratovice ! Oboustranná kontumace MB
39 18.12.2021 - 19.12.2021
HC Letci Letňany HC Dynamo Pardubice 4:10 (4:10 0:0 0:0)
KONEC
37 19.12.2021
17:00
SC Kolín HC Poděbrady 3:4 (3:4 0:0 0:0)
KONEC
KOL
42 08.01.2022 - 09.01.2022
SC Kolín BK Mladá Boleslav 3:4 (3:4 0:0 0:0)
KONEC
KOL
41 08.01.2022
11:15
HC Buldoci Neratovice HC Letci Letňany 1:9 (1:9 0:0 0:0)
KONEC
44 22.01.2022 - 23.01.2022
HC Letci Letňany SC Kolín 7:4 (7:4 0:0 0:0)
KONEC
45 22.01.2022 - 23.01.2022
HC Dynamo Pardubice HC Buldoci Neratovice ! Oboustranná kontumace
28 23.01.2022
17:30
HC Poděbrady BK Mladá Boleslav 17:2 (8:1 4:1 5:0)
KONEC
PDY
47 29.01.2022 - 30.01.2022
HC Dynamo Pardubice SC Kolín 2:3 (0:0 0:2 2:1)
KONEC
48 29.01.2022 - 30.01.2022
HC Letci Letňany BK Mladá Boleslav ! Oboustranná kontumace
40 04.02.2022
08:30
HC Poděbrady HC Dynamo Pardubice 4:17 (1:6 3:3 0:8)
KONEC
PDY
50 12.02.2022 - 13.02.2022
BK Mladá Boleslav HC Dynamo Pardubice 0:15 (0:15 0:0 0:0)
KONEC
MB
51 12.02.2022 - 13.02.2022
SC Kolín HC Buldoci Neratovice 0:4 (0:4 0:0 0:0)
KONEC
KOL
49 12.02.2022
13:15
HC Letci Letňany HC Poděbrady 10:3 (10:3 0:0 0:0)
KONEC
46 13.02.2022
14:15
HC Poděbrady HC Buldoci Neratovice 6:2 (2:1 2:0 2:1)
KONEC
PDY
54 26.02.2022 - 27.02.2022
HC Dynamo Pardubice HC Letci Letňany 6:11 (6:11 0:0 0:0)
KONEC
53 26.02.2022
15:45
HC Buldoci Neratovice BK Mladá Boleslav 12:0 (12:0 0:0 0:0)
KONEC
52 27.02.2022
12:30
HC Poděbrady SC Kolín 6:2 (6:2 0:0 0:0)
KONEC
PDY
56 05.03.2022 - 06.03.2022
HC Letci Letňany HC Buldoci Neratovice 12:3 (12:3 0:0 0:0)
KONEC
57 05.03.2022 - 06.03.2022
BK Mladá Boleslav SC Kolín 0:7 (0:7 0:0 0:0)
KONEC
MB
59 12.03.2022 - 13.03.2022
SC Kolín HC Letci Letňany 2:11 (2:11 0:0 0:0)
KONEC
KOL
58 12.03.2022
14:15
HC Poděbrady BK Mladá Boleslav 9:2 (3:0 1:0 5:2)
KONEC
PDY
60 13.03.2022
15:45
HC Buldoci Neratovice HC Dynamo Pardubice 3:6 (3:6 0:0 0:0)
KONEC
55 19.03.2022
09:00
HC Dynamo Pardubice HC Poděbrady 14:5 (5:0 5:2 4:3)
KONEC

Pokud je datum utkání uvedeno malým šedým písmem, není ještě známý přesný termín utkání (jedná se o předpokládaný termín).