Příspěvky na sezónu 2023/2024 a lékařské prohlídky

Příspěvky HC Poděbrady na sezónu 2023/2024 jsou určeny takto:

• Příspěvky hráčů od 2. třídy ve výši 11.000,- Kč
  • Příspěvky hráčů nehrající přípravky a náboru činí 4.000,- Kč

Slevy

• nově příchozí hráč do přípravky - sleva 1.000,-Kč
  • druhé dítě v klubu – sleva 50%
  • třetí a další dítě v klubu – řeší individuálně výkonný výbor

Splatnost:

• nehrající přípravka do 31.12.2023
  • ostatní do 31.10.2023
Platba
Platba se provádí v aplikaci Klubový informační systém. Každý člen má po přihlášení do Klubového informačního systému v menu "Platby" informaci o aktuálním stavu členských příspěvků.
Součástí informací je i připravená fakturace a informace "Jak zaplatit". Platba se provádí pomocí převodu na účet klubu s uvedeným variabilním symbolem. V aplikaci také naleznete QR kód pro jednodušší zadání platby.

Kontakt pro dotazy ohledně Klubového informačního systému (přístupy, informace):
Jakub Král (kral@stredoceskyhokej.cz, tel. 724 315 410)

Lékařské prohlídky

Každý hráč, který je registrován v HC Poděbrady na sezónu 2023/2024 musí mít potvrzení od lékaře, kde bude napsáno "Hráč je zdravotně způsobilý k hraní ledního hokeje". Tento dokument je nutné předat vedoucím jednotlivých družstev do 30.09.2023, kteří je předají vedení oddílu, kde budou celou sezónu bezpečně uloženy. V případě, že hráč tyto potvrzení mít nebude, nemusí být připuštěn k zápasům za HC Poděbrady. Klidové vyšetření EKG se od sezony 2023/24 nevyžaduje.

Dle Vnitřní směrnice Českého svazu ledního hokeje č. 150, ze dne 29.06.2023, nesmí být lékařský posudek v den utkání starší jak 12 měsíců! Na každou hokejovou sezonu je tak nutný nový posudek!

>> ŽÁDOST O POSOUZENÍ ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI K TĚLESNÉ VÝCHOVĚ A SPORTU