Adam Bartoň: Výhra a plný počet bodů, to je parádní

„Druhá i třetí třetina probíhaly podobně, soupeř měl několik velkých šancí, nicméně nám výborně zachytal brankář. Navíc se podařilo vstřelit další branky,“ naráží Adam Bartoň na Pavla Bílka, kterému se podařilo vynulovat kutnohorské střelce podruhé za sebou (v lednu na domácím ledě Poděbrady zvítězily 5:0). Čisté konto domácího brankáře ocenil i trenér Michal Dobroň: „Samozřejmě mě těší, že jsme nedostali gól, protože v přípravě jsme jich dostávali hodně.“

Poděbrady nakonec zvítězily 4:0, když celé utkání měly pod kontrolou. „Byl to první zápas o body, tak jsem rád, že jsme ho zvládli. Bylo to ubojovaný zápas, který nám ale také ukázal, na čem musíme dál pracovat,“ zhodnotil vítězství trenér Dobroň. Podobně utkání shrnul i Adam Bartoň: „Utkání nebylo z naší strany úplně ideální, každopádně výhra 4:0 a plný počet bodů jsou parádní.“

Tento týden Poděbrady zajíždí na led Vlašimi, kde se představí v sobotu 19. září od 17:30 v rámci druhého kola Krajské ligy. Na domácím ledě pak přivítají ve třetím kole v sobotu 26. září Kolín B.