30.09. - 18:45 Led
S0171: Hokejový klub Čáslav, z.s. - HC Poděbrady

ZS Čáslav - 20.02.2022 17:00

Krajská liga mužů: VÝCHOD - 22. kolo

Hokejový klub Čáslav, z.s.
Počet diváků: 150

Zápas začal s náznaky šancí před oběma brankáři, ovšem z nich gól nepadl. V 6. min. ale gólmanovi Novákovi propadl do brány Pojkarův nastřelený puk ze středního pásma - 0:1. Zápas dál pokračoval ve stejném duchu jako začátek, Krpata ze závaru gólmana nepřekonal. Do konce první třetiny zbývalo 5:43, když si Ondřej Tomek poranil koleno a přímo na led pro něj musela záchranka. Po nucené pauze hokejisté nejprve dohráli první třetinu a potom hned pokračovali tou druhou

Zkraje druhé části zápasu domácí zahrávali přesilovku, jenže velké příležitosti měli Kejdana a Rindoš, recept na brankáře Nováka ale naštěstí pro Čáslav nenašli. Ve 27. min. jsme nabídli Čáslavi 29 vteřin dlouhou dvojnásobnou přesilovku. Domácí se usadili v útočném pásmu, jenže na gólmana soupeře ani jednou nevystřelili, až v pokračující přesilovce pět na čtyři se osmělil Sladký, ale minul. Na druhé straně ujel v oslabení Jelínek a ani tento nájezd gólem neskončil. Ve 29. min. skončila Kejdanova příležitost na brankáři Novákovi, aby se na druhé straně po Blažkově akci odrazil puk k Navrátilovi, který zamířil nad vyrážečku gólmana Bílka - 1:1. Ve 36. min. mohla jít Čáslav do vedení, když hostující beci "namazli" Ježkovi, který puk posunul Hejnému, toho ale vychytal brankář Bílek!

Poslední třetina se nám nepovedla: Ve 44. min. Jiří Vlach dotlačil kotouč do sítě - 2:1. Příležitost k vyrovnání měly Poděbrady opět v oslabení, kdy ujel Kejdana, ale na stavu se nic nezměnilo. V 53. min. po vhazování v útočném pásmu a po několika střelách domácích Blažek zvýšil na 3:1. Tři minuty před koncem jsme se odhodlali ke hře bez brankáře, ale ta skončila vyloučením Pojkara a poslední přesilovku domácí využili.

Zápas neměl valnou úroveň a k parametrům daly-off se nepřiblížil ani vzdáleně. 2.3. začíná nová soutěž, kde se budeme muset vrátit k výkonům ze základní části, aby sezóna hned o dalším víkendu nekončila.

Branky: - 6. Pojkar (Vošta)

Sestava Hokejový klub Čáslav, z.s.
Bílek (Hermann) - Pojkar, Bartoň, Karoch, Vošta, Nutil, Bek - Tuma, Jelínek, Čapek - Kejdana, Rindoš, Kubát - Mrkus, Papoušek, Plaček, Babička