30.09. - 18:45 Led

Krajská liga mužů: VÝCHOD - 21. kolo

Počet diváků: 100
SK Sršni Kutná Hora

V posledním domácím utkání základní části jsme chtěli potvrdit přímý postup do čtvrtfinále play-off.

Úvod utkání, ale patřil hostům, kteří věděli že pouze vítězství jim může dát ještě šanci, aby se vyhnuli play.-out. Byli aktivní a dostali nás pod tlak a od úvodní branky nás 2x zachránila tyč. My jsme naopak proměnili první šanci, když v 6. minutě střela Papouška skončila po teči za zády hostujícího Jelínka. Po této brance se hra srovnala, ale oboustranně byla plná nepřesností. Hostům se podařilo vyrovnat ve 20. minutě, když zůstal Dytrych zcela volný v předbrankovmé prostoru a měl dost času přesně zakončit.

Hned v úvodu 2. části hry nás posla do vedení Patrik Toupal, který se dobře zorientoval před brankou hostů a zasunul puk podél brankaře. Ve 29. minutě v přesilové hře Rindoš uklidil do branky střelu Karocha. Když ve 31. minutě Papoušek svým druhým gólem zvyšoval na 4:1 zdálo se být rozhodnuto, Bohužel ve 36. minutě jsme byli nedůrazní před vlastní brankou a hosté snížili na rozdíl dvou branek,

Do poslední třetiny jsme šli s jasným cílem dotáhnout zápas v klidu do vítězného konce. Vě 42. minutě Pácal po střele žalude neuspěchal zakončení a do odkryté branky zvýšil na 5:2. Bohužel ve 44. minutě jsme hosty ještě naposledy nechali nadechnout a po naší nedůrazné hře před vlastním brankářem snažili na 3:5. V 53 minutě Karoch v přesilové hře prostřelil vše co měl před sebou a zvýšil na 6:3. Definitivní tečku zápasu udělat kapitán Tuma, který svou rychlosti ve třetině obkroužil branku nekompromisně zavěsil.

Zápas nebyl moc pěkný ale rozhodně sem byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Příští víkend ukončíme základní část zápasem v Čáslavi. Čtvrtfinále play-off bychom měli začínat doma ve středu 2.3. Soupeř bude známý po odehrání překonal play-off.

Branky: 6. Papoušek (Rindoš), 23. Toupal P. (Pojkar), 29. Rindoš (Karoch), 31. Papoušek (Žalud, Pojkar), 42. Pácal (Žalud), 53. Karoch (Kejdana ), 59. Tuma (Pácal, Kubát) -

Bílek (Hermann) - Pojkar, Bartoň, Karoch, Žalud, Vošta, Nutil - Tuma, Pácal, Kubát - Kejdana, Rindoš, Papoušek - Toupal P., Mrkus, Plaček, Babička
Sestava SK Sršni Kutná Hora