- Střely (na branku) -
4 Vyloučení 2
1 Branky v přesilovce 0
0 Branky v oslabení 0

Po týden staré prohře v Mělníku jsme se chtěli vrátit na vítěznou vlnu s dalším těžkým protivníkem skupiny západ, týmem Rakovníka.

Utkání nemělo začalo vlažně, obě mužstva ohrožovala branky soupeřů pouze sporadicky. My jsme udeřili jako první, když ve 13. minutě Papoušek přesně našel Kejdanu a ten otevřel skóre utkání. O minutu později hosté srovnali, když jsme v předbrankovém prostoru nechali osamoceného Macháčka, který vyrovnal. V 17. minutě zůstal opět sám před naší brankou Grill a Rakovník vedle 2:1. Toto skóre již vydrželo do konce první třetiny.

Druhy část hry jsme začali v oslabení, které jsme bez větších problémů přečkali. Ve 26. minutě dělovkou od modré srovnal skóre utkání Pojkar. Ve 37. minutě si v přesilové hře sjel od mantinelu před branku Tuma a vedli jsme 3:2.

Poslední třetinu jsme opět začínali v oslabení, které hosté nevyužili.Naopak ve 48. minutě Rindoš po přihrávce Kejdany zvýšil na rozdíl dvou branek, Tento náskok jsme již kontrolovali skoro až do samého konce utkání.55. vteřin před konce jsme nedůsledností v naší třetině dovolil Rakovníku vstřelit kontaktní branku. Hosté při hře bez brankáře neudrželi pásmo a Kejdana přidal pojistku.

Utkání nemělo tempo jako minulý týden v Mělníku, ale byli jme lepším týmem a zaslouženě vyhráli.

Branky: 13. Kejdana (Papoušek, Toupal D.), 26. Pojkar (Mrkus), 37. Tuma (Pojkar, Bartoň), 48. Rindoš (Kejdana, Toupal), 60. Kejdana (Tuma, Rindoš) -