- Střely (na branku) -
0 Vyloučení 0
3 Branky v přesilovce 0
0 Branky v oslabení 1

K prvnímu utkání letošního roku k nám zavítala Vlašim.V první utkání v září jsme tam vyhořeli, tak jsme měli soupeři co vracet.

Utkání ale nezačalo šťastně. Hned ve 2. minutě hosté vyhráli buly v našem obraném pásmu a Holeš otevřel skóre utkání. My jsme odpověděli v přesilové hře ve 3. minutě, když Karoch střelou od modré našel skulinku ve vlašimské brance. Tento gól nás nastartoval a naše převaha byla čím dál znatelnější. V 8.minutě Tuma nabral rychlost za naší brankou a po sólu přes celé hřiště nás poslal do vedení. Ve 12. minutě Kejdana zužitkoval přihrávku Rindoše a bylo to 3:1. V 16. minutě Tuma podruhé prolétl celým hřištěm a zvýšil na 4:1. Bohužel 21 vteřin před koncem první třetiny jsme laxností dovolili soupeři snížit na 4:2

Ve druhé třetině byla hra rozkouskována vyloučeními a ve 27. minutě hostující Florian neproměnil nařízené trestné střílení. My jsme naopak zvýšili vedení v přesilové hře, když si před branku pro přihrávku od Jelínka sjel Bartoň. Ve 38. minutě snížil Herwig opět na rozdíl dvou branek. Tříbrankový klid to poslední části hry nám dal přesnou ranou v přesilové hře Martínek.

Poslední část hry jsem již chtěli v klidu dohrát, což se nám dařilo. Ve 42. minutě Rindoš zvýšil na 7:3 a ve 48. minutě Kejdana po přihrávkách Rindoše a Martínka dal osmý gól. Tento náskok nás ukolébal do konce zápasu jsme Vlašimi dovolil korigovat výsledek na 8:5.

Utkání jsme měli po celou dobu pod kontrolou a zaslouženě první utkání letošního roku vyhráli.

Branky: 2.Karoch(Kejdana, Martínek), 8. Tuma, 12. Kejdana (Rindoš, Karoch), 16. Tuma (Karoch), 32. Bartoň (Jelínek), 49. Martínek (Rindoš, Karoch), 42. Rindoš (Martínek, Kejdana), 48. Kejdana ( Martínek, Rindoš) -

Bílek (Hermann) - Bartoň, Žalud, Karoch, Bek, Nutil - Tuma, Jelínek, Čapek - Martínek, Rindoš, Kejdana - Kubát, Papoušek, Toupal D - Toupal P., Mrkus