- Střely (na branku) -
4 Vyloučení 4
1 Branky v přesilovce 1
1 Branky v oslabení 0

V posledním utkání roku 2021 Poděbrady přivítaly na svém ledě „západní“ tým Králova Dvora. Ten z dosavadních 14 utkání bodoval v osmi a drží ve své skupině šesté místo.

V úvodu utkání měli sice první šanci hosté, hned z protiútoku ale Filip Kejdana naservíroval před branku puk Lukášovi Rindošovi a ten trefil přesně. Hosté se dál snažili hrát aktivně, ale znovu skórovali domácí – v čase 03:00 si role prohodili a přesněš se trefil Filip Kejdana. Stejná dvojice se ukázala i ve svém třetím střídání a v šesté minutě Lukáš Rindoš zvyšoval už na 3:0. Několik možností ke snížení měli i hosté, ale Pavla Bílka neprostřelili. Do konce první třetiny přidal přesnou střelou ještě čtvrtou branku Jiří Mrknus a do šatny se šlo za jasného rozdílu.

Začátek druhé třetiny vyšel ale lépe Královu Dvoru – Aleš Petruš snížil na 4:1. Zdramatizování utkání odmítla dnes nezadržitelná dvojice Rindoš – Kejdana. Prvně jmenovaný zvýšil ve 24. minutě na 5:1. Aleš Petruš následně za hosty po velkém závaru znovu snížil, krátce po polovině utkání Lukáš Rindoš připravil branky pro Marka Karocha a v oslabení pro Filipa Kejdanu. Po druhé části tak svítil na tabuly stav 7:2.

Třetí třetina se již dohrávala v poklidnějším tempu. Hosté sice přidali třetí branku, účet utkání završil znovu Filip Kejdana. Ten v utkání, kterému udalo ráz prvních deset minut, posbíral celkem šest bodů za tři branky a tři asistence. Ještě o jednu asistenci více si připsal Lukáš Rindoš.

Aktuální rok tak zakončíme se ziskem 30 bodů na druhém místě východní skupiny (třetí Benešov má však odehráno o jedno utkání méně). Příští rok zahájíme na svém ledě 8. ledna, kdy přivítáme Rytíře z Vlašimi.

Branky: 00:51 Lukáš RINDOŠ(Filip KEJDANA), 03:00 Filip KEJDANA(Adam BARTOŇ , Lukáš RINDOŠ), 05:25 Lukáš RINDOŠ(Filip KEJDANA), 11:55 Jiří MRKUS, 23:59 Lukáš RINDOŠ(Filip KEJDANA), 33:43 Marek KAROCH(Lukáš RINDOŠ) - v přesilové hře 5/4, 36:55 Filip KEJDANA(Lukáš RINDOŠ) - v oslabení 4/5, 54:05 Filip KEJDANA(Dominik ČAPEK , Lukáš RINDOŠ) - 21:15 Aleš PETRUS, 28:20 Aleš PETRUS - v přesilové hře 5/4, 40:38 Martin SLABÝ