02.12. - 19:45 Led
Skupina VÝCHOD: 13. kolo
07.12. - 19:45 Led
09.12. - 19:45 Led
S0083: HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav, z.s.

ZS Poděbrady - 20.11.2021 17:00

Krajská liga mužů: VÝCHOD - 11. kolo

Hokejový klub Čáslav, z.s.

V druhém ze série 4 utkání za sebou doma jsme přivítali Čáslav chtěli jsme opět naplno bodovat.

V úvodu utkání jsme soupeři nabídli 3 přesilové hry, ale hosté je nedokázali využít. My jsme naopak v 10.minutě otevřeli skóre utkání , když Karoch našel před brankou volného Rindoše a pro něj již nebylo problém uklidit puk do prázdné branky. O dvě minuty později Karoch od modré čáry prostřelil hostujícího brankáře Nováka. Brankově druhou třetinu uzavřel druhý útok zásluhou Rindoše.

Druhá třetina byla brankově vyrovnanější. Teprve se ve 24 minutě prosadila dvoje Tuma - Čapek, když druhý jmenovaný využil přesnou přihrávku poděbradského kapitána. Ve 26. minutě Navrátil vykřesal pro hosty naději na zdramatizování zápasu, ale další gól už do konce třetiny nepadl.

Když hned v úvodu poslední část hry Rindoš zkompletoval svůj první hatrick v sezóně bylo o osudu zápasu rozhodnuto. Ve 46. minut sice Křišťan vstřelil druhou branku hostí, ale na průběhu zápasu to nic již nezměnilo. Naopak my jsme v 51. minutě zásluhou Martínka využili přesilovou hru a účet utkání podtrhl svou čtvrtou brankou Rindoš, který s přehledem zužitkoval přesnou přihrávku Milaniaka, po které jel sám na hostujícího brankáře.

Odehráli jsme povedené utkání o jehož osudu rozhodla první třetina, kdy hosté měli výhodu 4 přesilových her ale prohráli ji 0:3. 3 body bereme naprosto zaslouženě.

Branky: 10. Rindoš (Karoch, Papoušek), 13. Karoch (Rindoš), 19. Rindoš (Kejdana, Papoušek), 24. Čapek (Tuma), 42. Rindoš (Karoch. Kejdana), 51. Martínek ( Papoušek), 55. Rindoš (Milaniak, Bartoň) -

Bílek - Bartoň, Vošta, Karoch, Milaniak, Valenta, Bek - Tuma, Jelínek, Čapek - Kejdana, Rindoš, Papoušek - Kubát, Pácal, Martínek - Toupal P.
Sestava Hokejový klub Čáslav, z.s.