S0078: HC Poděbrady - HK Lev Slaný

Krajská liga mužů: ZÁPAD - 10. kolo

Počet diváků: 100
HK Lev Slaný

Po minulém týdnu, kdy jsme dostali výprask v Popovicích jsme chtěli opět naskočit na vítěznou vlnu se soupeřem z druhé skupiny ze Slaného.

Úvod zápasu ale byl velmi ospalý a připomínal spáš odborářskou ligu než Krajskou ligu. Přizpůsobili jsme se typu soupeře, nebruslili, špatně jsme kombinovali. Nenastartoval nás ani první branka v 5. minutě , kdy si od modré čáry sjel Karoch a přízemní střelou otevřel skóre utkání. V 16. minutě přišle trest , kdy po zmatku v našem obranném pásmu varoval Sekerka. V závěru první části hry Tuma šťastnou dorážkou změnil skóre na 2.1 v náš prospěch.

Úvod druhé třetiny byl z naší strany výrazně lepší a brankově podpořený. Nejprve ve 22. minutě Rindoš vyjel zpoza branky a překvapil hostujícího brankáře. Ve 24. minutě po 17 vteřinách přesnou střelou do horního růžku využil přesilovou hru Martínek. O minutu později využil Tuma další přesilovou hru , tentokrát nám stačilo 6 vteřin. Povedenou pětiminutovku zakončil po souhře druhého útoku střelou do horního růžku Kubát. Hosté si vzali oddechový čas a hra se zklidnila. Naopak ve 30 minutě Slaný snížil na 6:2. Zbytek třetiny byl již rozkouskován spoustou vyloučení.

V poslední části hry se hosté ještě chtěli pokusit o zdramatizování utkání. Ve 45. minutě vstřelili 3 branku, ale Tuma o minutu svým druhým gólem v utkání zvýšil na 7:3.Ve 49. minutě využil svou přesilovou hru i Slaný ale opět jsme jeho naděje na zdramatizování zápasu zchladili zásluhou Papouška. V 54 minutě si Hermann poradil s trestným střílením. O minutu později jsme výhodu trestného střílení dostali i my. Šanci na první střelecký zápis dostal benjamínek utkání 17-ti letý Bek, ale jeho pokus brankář Matoušek zneškodnil. V 56. minutě Rindoš upravil skóre utkání na konečných 9:5.

Z utkání bereme zaslouženě 3 body, ale hra trochu skřípala.....

Branky: 5. Karoch (Kejdana, Kubát), 20. Tuma (Papoušek, Jelínek), 22. Rindoš, 24. Martínek (Rindoš, Karoch), 25. Tuma (Bartoň, Papoušek), 27. Kubát (Kejdana, Rindoš), 47. Tuma (Papoušek, Jelínek), 51. Papoušek (Tuma), 56. Rindoš -

Hermann (Hrůza) - Bartoň, Vošta, Karoch, Horák, Bek - Tuma, Jelínek, Papoušek - Kejdana, Rindoš, Kubát - Toupal D., Pácal, Martínek - Toupal P., Mrkus
Sestava HK Lev Slaný