- Střely (na branku) -
0 Vyloučení 0
1 Branky v přesilovce 0
1 Branky v oslabení 0

V zápase s Žabonosy jsme chtěli potvrdit předchozí 3 výhry, a to se celkem v klidném tempu podařilo.

Hned v první minutě poslal Pojkar pozdrav od červené čáry hostujícímu brankáři Procházkovi, ten nezareagoval a vedli jsme 1:0. Tato branka přinesla na naše hokejky lehkovážnost a nedůraz za což jsme byli ve 4.minutě potrestáni vyrovnáním z hole Kubáta ale v dresu Žabonos. Tato branka nás troch probrala a v 7. minutě se prosadil Kejdana. V 11. minutě ve středním pásmu Papoušek přesně přihrál Mrkusovi a tento samostatné akci střelou kolem obránce trefil horní růžek soupeřovi branky. Ve 14. minutě se opět prosadil náš mladý třetí útok, Patrik Toupal přihrál Papouškovi a bylomto 4:1. Gólový účet první třetiny podtrhl v 18. minutě Kejdana.

Druhá třetina se již nesla v poklidném tempu. Hosté byli smířeni s porážkou umy jsme stříleli góly. Ve 23. minutě po přihrávce Pácala se trefil Karoch. Ve 30. minutě ujel ve vlastním oslabení Rindoš a efektním blafákem zvýšil už na 7:1. Ve 34. minutě využil přesilovou hru Papoušek, o minutu později zkompletoval hattrick Kejdana. Ve 36 minutě padla "desítka" jejímž autorem byl po přihrávce Čapka, kapitán Lukáš Tuma. Poslední slovo druhé dvacetiminutovky měli tentokrát hosté, když se ve 38. minutě trefil Ivo Procházka.

Poslední část hry se dohrávala již jenž povinnosti. Ve 44. minutě Pojkar po přihrávce Tumy zvýšil na 11:2. V 56. minutě Mrkus zvýšil na 12:2.a v 57 minutě Pojkar proměněným trestným střílením uzavřel brankový účet z naší strany. Hosté ještě v 58. minutě korigovali na konečných 13:3

Utkání se vyvíjelo jednoznačně a zaslouženě jsem zvítězili vysokým rozdílem.

Branky: 1. Pojkar (Bartoň, 7. Kejdana (Rindoš, Pojkar), 11. Mrkus (Papoušek), 14. Papoušek (Toupal P.), 18. Kejdana (Rindoš, Kubát), 23. Karoch (Páca, Čapek), 30. Rindoš, 34. Papoušek (Tuma, Pojkar), 35. Kejdana (Rindoš, Kubát), 36. Tuma (Čapek, Pojkar), 44. Pojkar (Tuma), 56. Mrkus (Tuma, Pojkar), 57. Pojkar (TS) -