ZS Kralupy nad Vltavou - 02.10.2021 18:15

- Střely (na branku) -
8 Vyloučení 2
1 Branky v přesilovce 1
0 Branky v oslabení 1

Po 2 prohrách jsme jeli ma led Kralup s vědomím, že jen 100% přístupem se můžeme přehoupnout na vítěznou vlnu.

V prvních střídáních byli aktivnější domácí, dále jsme se do šancí dostávali i my. Nenápadná střela Pácala zazvonila o horní tyčku Škubalovi branky. V průběhu první třetiny jsme opět bohužel měli 4 vyloučené hráče, ale domácí nedokázali nabízené početní výhody využít. Naopak my jsme naši přesilovou hru využili, když Pácal otevřel skóre střelou nad Škubalův beton.

Ve druhé třetině se hrál bojovný hokej, kdy obě mužstva měli několik šancí. Všechny šance Kralup zneškodnil Hermann v naší brance, naopak ve 37 minutě při hře 4 na 4 našel Rindoš přihrávkou zpoza branky Martínka, ostrý zvýšil na 2:0. V závěru třetiny jsme ještě museli čelit přesilové hře 4 na 3, která byla přerušena přestávkou.

V úvodu poslední části hry jsme úspěšně přečkali druhou část na oslabení 4 na 3, což byl zřejmě rozhodující moment zápasu. Ve 43. minutě se kolem domácí obrany prohnal Tuma a trefil přesně horní roh domácí branky uvedli jsme 3:0. Domácí se začali více tlačit dopředu a nám se otevírala okna v soupeřově obraně, kdy jsme chodili do přečíslení, ale bohužel jsme situace moc přehrávali na úkor přímočarého zakončení. Kralupy vykřesaly jiskru naděje v 50 minutě, kdy se v přesilové hře trefil obránce Roman Verbík. Z jejich strany to bylo ale všechno, navíc ještě více otevřely obranu. Toho využili naši nejzkušenější hráči. Pojkar našel přesnou přihrávkou na útočné modré Rindoše, který střelou mezi nohy Škubala zvýšil na 4:1. V čase 55:05 domácí dostali další výhodu přesilové hry zkusili hru bez brankáře, ale v čase 56:41 ujeli Tuma s Rindošem a druhý jmenovaný svým druhým gólem v utkání pečetil výsledek.

Z Kralup si vezeme cenné 3 body ale take varování, že zbytečná vyloučení nás s dalšími soupeři mohou přijít draho. V sobotu se poprvé letos představíme doma se silnými Černošicemi, a bude chtít bodovat.

Branky: 49:01 Roman VERBÍK(Jakub KAPRÁL , Martin DAVID) - v přesilové hře 5/4 - 14:50 Jiří PÁCAL(Viktor MARTÍNEK) - v přesilové hře 5/4, 39:36 Viktor MARTÍNEK(Lukáš RINDOŠ), 42:14 Lukáš TUMA(Adam BARTOŇ , Lukáš RINDOŠ), 51:59 Lukáš RINDOŠ(David POJKAR), 56:41 Lukáš RINDOŠ(Lukáš TUMA) - v oslabení 4/5