- Střely (na branku) -
0 Vyloučení 0
0 Branky v přesilovce 1
0 Branky v oslabení 1

Na druhé utkání v sezóně jsme zavítali do Vašimi, kde se nám v poslední době daří. A i tentokrát jsme do zápasu vstoupili výborně. Už v první minutě prolítnul soupeřovu obranu Tuma a jeho střelu uklidil do branky Čapek. Hned v dalším střídání si poděbradský kapitán vzal puk u vlastní branky a tentokrát zakončil sám. V 7. minutě opět Tuma zužitkoval přihrávku Bartoně a bylo to 3:0 pro Poděbrady. Vzápětí jsme domácím umožnili jít do přečíslení 2-1 kterého využili ke snížení. Do konce třetiny se hra srovnala, ale žádná brankami nepadla.

V úvodu druhé třetiny jsme měli výhodu přesilové hry, kterou jsme dokázali díky Martínkově chytré střele o brankářovi betony využít. Místo abychom hru uklidnili umožňovali jsme domácích sedávat do brejkových situací. Ti jedné z nich využili ve 26. minutě a snížili na na 2:4.V čase 37:41 náš kapitán Lukáš Tuma projevil gesto FAIR PLAY tím, že přiznal HR faul našeho mužstva, který HR bohužel neviděl. Domácí tuto nabídnutou příležitost nevyužili, naopak Kejdana vybojoval puk v jejich obranném pásmu a zvýšil na 5:2. Závěr třetiny jsme ale nehráli dobře a nedůrazném před naší brankou jsme Vlašimi v poslední vteřině umožnili snížit na 3:5

V poslední třetině jsme už drželi náskok domácí moc do šancí nepouštěli. Naopak v 56. minutě Diviš předložil puk Čapkovi, který podtrhl naši výhru.

Utkání jsme měli celou dobu pod kontrolou a zaslouženě si odvážíme 3 body.

Branky: - 1. Čapek (Tuma, Pojkar), 4. Tuma, 7. Tuma (Bartoň, Čapek), 22. Martínek (Karoch, Korvas), 39. Kejdana (Pácal, Pojkar), 56. Čapek (Diviš, Tuma)