Používáte nepodporovaný prohlížeč. Upgradujte si prosím na aktuální verzi.
S0172: SC Kolín B - HC Poděbrady

ZS Kolín - 23.02.2020 17:15

Krajská liga mužů: VÝCHOD - 22. kolo

SC Kolín B
3 : 1
VS
(0:1, 2:0, 1:0)
HC Poděbrady
Statistiky utkání
- Střely (na branku) -
2 Vyloučení 2
0 Branky v přesilovce 0
0 Branky v oslabení 0

Poslední zápas základní části byl důležitější pro domácí hráče než pro nás. Ti aby nemuseli čekat na výsledek Kutné Hory v Čáslavi potřebovali vyhrát. Bohužel jsme k tomu asi tak přistoupili a více času se odehrávalo v našem obraném pásmu. Paradoxně jsme šli do vedení my v 19.minutě když Rindoš předložil přesnou přihrávku Kejdanovi a ten se nemýlil.

Druhá třetina měla podobný scénář. My jsme sice měli několik šancí, jinak ale naše hra byla velmi nepřesná neodpovídala našim předchozím výsledkům. Zákonitě přišel trest. Nejprve ve 32. minutě Zheliznyak dotlačil puk do Bílkovi branky a o 2 minuty později stejný hráč poslal Kolín do vedení.

V poslední třetině jsme změnami v sestavě chtěli výsledky zvrátit, ale mužstvo se nepodařilo nastartovat. V 56 minutě Kadlec J. st. pečetil výsledek. Nic na tom nezměnila ani naše závěrečná bez brankáře 6 na 4.

Utkání se nám nepovedlo. Je dobře že tohle varování přišlo a ve čtvrtfinále play-off musíme předvést diametrálně odlišný výkon.

Branky: - 19. Kejdana (Rindoš, Příhoda)

Sestava SC Kolín B
Sestava HC Poděbrady
Bílek - Vošta, Bartoň, Adam, Koleček, Žalud, Kosinka - Příhoda, Rindoš, Kejdana - Čapek, Velechovský, Šafra - Kubát, ToupalD, Toupal P., Papoušek, Zámečník