ZS Kralupy nad Vltavou - 14.12.2019 18:15

- Střely (na branku) -
0 Vyloučení 0
5 Branky v přesilovce 1
0 Branky v oslabení 0

Do Kralup jsme přijeli po úspěšné šňůře 4 vítězných zápasů a vyšel nám i začátek tohoto zápasu. V 6. minutě Milaniak dorazil střelu Čapka a o 2 minuty později v přesilové hře dotlačil puk do branky Pojkar. Domácí si vzali oddechový čas. Nás toto vedení uspokojilo a domácí pomalu převzali iniciativu. Odměnou jim bylo snížení ve 12. minutě. Stav 1:2 vydržel do konce třetiny.

Druhá část pokračovala ve stejném duchu jako závěr první. Náš výkon postrádal jiskru a patřičné nasazení. Sice jsme dokázali 2x nastřelit tyč, ale to bylo vše. Naopak domácí ve 28. minutě využili svou první přesilovou hru a srovnali skóre.

Poslední třetiny se nám již nepovedla vůbec a Kralupům jsme někdy zbytečnými fauly, někdy necitlivému přístupu rozhodčího nabízeli přesilové hry a ty je dokázaly využít. Povedlo se jim to 4x a výsledkem je vysoká prohra 6:2.

Zápas z naší strany postrádal nasazení a bojovnost. Při vedení 2:0 jsme si mysleli že to půjde samo, ale domácí se i výhru porvali a zaslouženě vyhráli. My budeme chtít příští týden uzavřít letošní rok výhrou doma s Rakovníkem.

Branky: 11:52 Jiří BRANDEJSKÝ (Tomáš SOUKUP, Ondřej HAMPL), 27:40 Ota ŘEHÁK (Roman VERBÍK, Martin DAVID) - v přesilové hře 5/4, 42:21 Tomáš SOUKUP (Jiří BRANDEJSKÝ, Ondřej HAMPL) - v přesilové hře 5/4, 48:01 Martin HANŽL (Ondřej DAVÍDEK) - v přesilové hře 5/4, 54:39 Tomáš ROUBAL (Martin HANŽL, Ondřej DAVÍDEK) - v přesilové hře 5/4, 58:22 Jakub KAPRÁL (Tomáš PRÁŠEK, Jakub ŠARŠE) - v přesilové hře 5/4 - 05:17 Lukáš MILANIAK (Dominik ČAPEK), 07:49 David POJKAR (Lukáš MILANIAK, Dominik ČAPEK) - v přesilové hře 5/4