Aktuálně nejsou evidovány žádné nadcházející události
S0110: HK Kralupy nad Vltavou - HC Poděbrady

ZS Kralupy nad Vltavou - 14.12.2019 18:15

Krajská liga mužů: ZÁPAD - 14. kolo

HK Kralupy nad Vltavou
Počet diváků: 245

Do Kralup jsme přijeli po úspěšné šňůře 4 vítězných zápasů a vyšel nám i začátek tohoto zápasu. V 6. minutě Milaniak dorazil střelu Čapka a o 2 minuty později v přesilové hře dotlačil puk do branky Pojkar. Domácí si vzali oddechový čas. Nás toto vedení uspokojilo a domácí pomalu převzali iniciativu. Odměnou jim bylo snížení ve 12. minutě. Stav 1:2 vydržel do konce třetiny.

Druhá část pokračovala ve stejném duchu jako závěr první. Náš výkon postrádal jiskru a patřičné nasazení. Sice jsme dokázali 2x nastřelit tyč, ale to bylo vše. Naopak domácí ve 28. minutě využili svou první přesilovou hru a srovnali skóre.

Poslední třetiny se nám již nepovedla vůbec a Kralupům jsme někdy zbytečnými fauly, někdy necitlivému přístupu rozhodčího nabízeli přesilové hry a ty je dokázaly využít. Povedlo se jim to 4x a výsledkem je vysoká prohra 6:2.

Zápas z naší strany postrádal nasazení a bojovnost. Při vedení 2:0 jsme si mysleli že to půjde samo, ale domácí se i výhru porvali a zaslouženě vyhráli. My budeme chtít příští týden uzavřít letošní rok výhrou doma s Rakovníkem.

Branky: 11:52 Jiří BRANDEJSKÝ (Tomáš SOUKUP, Ondřej HAMPL), 27:40 Ota ŘEHÁK (Roman VERBÍK, Martin DAVID) - v přesilové hře 5/4, 42:21 Tomáš SOUKUP (Jiří BRANDEJSKÝ, Ondřej HAMPL) - v přesilové hře 5/4, 48:01 Martin HANŽL (Ondřej DAVÍDEK) - v přesilové hře 5/4, 54:39 Tomáš ROUBAL (Martin HANŽL, Ondřej DAVÍDEK) - v přesilové hře 5/4, 58:22 Jakub KAPRÁL (Tomáš PRÁŠEK, Jakub ŠARŠE) - v přesilové hře 5/4 - 05:17 Lukáš MILANIAK (Dominik ČAPEK), 07:49 David POJKAR (Lukáš MILANIAK, Dominik ČAPEK) - v přesilové hře 5/4

Sestava HK Kralupy nad Vltavou
Jiří EXNER (Pavel KRESTA) - Tomáš PRÁŠEK, Jakub VERBÍK, Martin DAVID, Miloslav CAFOUREK, Roman VERBÍK, Jakub ŠARŠE - Tomáš ROUBAL, Ondřej HAMPL, Tomáš SOUKUP, Robin STUDENT, Martin HANŽL, Ota ŘEHÁK, Ondřej DAVÍDEK, Jakub KAPRÁL, Jiří BRANDEJSKÝ, Karel TŮMA
Pavel BÍLEK (Jiří ŠKUBAL) - Jiří VOŠTA, Luboš ADAM, Lukáš MILANIAK, Adam BARTOŇ, Matěj ŽALUD, Michal DOBROŇ, Marek KAROCH, David POJKAR - David TOUPAL, Jiří PÁCAL, Viktor MARTÍNEK, Josef ŠAFRA, Martin PŘÍHODA, Dominik ČAPEK, Lukáš RINDOŠ, Přemysl PAPOUŠEK, Karel DIVIŠ, Lukáš TUMA