49 Střely (na branku) 45
0 Vyloučení 0
1 Branky v přesilovce 0
1 Branky v oslabení 0

Druhý domácí zápas v řadě začal opatrně, ale už ve 4. minutě ukázal svou sílu první útok s čerstvou posilou Viktorem Martínkem. Rindoš našel před zcela prázdnou brankou Příhodu a ten se nemýlil. V 7. minutě jsme dokázali využít přesilovou hru, když Pojkarovu střelu do branky dotlačil Milaniak. V 9. minutě se branky dočkali hosté. Pešek vybruslil od levého mantinelu a trefil se přesně nad Bílkovo rameno. Na rozdíl dvou branek se se svým premiérovým gólem v dresu Poděbrad trefil Martínek a v 17. minutě ještě ve vlastním oslabení ujeli Tuma s Čapkem a druhý jmenovaný zvýšil už na 4:1.

Když ve 32. minutě Pojkar vymetl pavučinu v brance hostujícího Hermanna bylo o výsledku rozhodnuto. Ve 34 minutě Čapek přidal svůj druhý gól. Hosté sice ve 36 minutě snížili na 6:2, ale to už nic s průběhem utkání neudělalo. Do konce třetiny se ještě trefili Příhoda a Tuma. Za hosty korigoval Kadlec J. st.

Poslední třetina se již dohrávala v poklidném tempu, protože o výsledku bylo již rozhodnuto. Hosté sice hned v úvodu dali čtvrtou branku, ale my jsme ještě do koce zápasu zásluhou Čapka, který zkompletoval hattrick, dále Rindoše a Kubáta dali 3 branky.

Zápas se povedl, padlo hodně hezkých branek. Příští týden nás čeká velmi silný soupeř HC Čáslav. Snad pohodu udržíme i do tohoto důležitého utkání o druhé místo v tabulce.

Branky: 03:51 Martin PŘÍHODA (Lukáš RINDOŠ), 06:41 Jiří PÁCAL (Lukáš MILANIAK, David POJKAR) - v přesilové hře 5/4, 12:01 Viktor MARTÍNEK (Lukáš RINDOŠ), 16:38 Dominik ČAPEK (Lukáš TUMA) - v oslabení 4/5, 31:06 David POJKAR (Jiří PÁCAL, Dominik ČAPEK), 33:12 Dominik ČAPEK (Lukáš TUMA), 37:58 Martin PŘÍHODA (Lukáš RINDOŠ, Viktor MARTÍNEK), 38:58 Lukáš TUMA (Dominik ČAPEK, Jiří PÁCAL), 42:56 Dominik ČAPEK, 44:47 Lukáš RINDOŠ (Martin PŘÍHODA, Viktor MARTÍNEK), 50:05 Marek KUBÁT (Josef ŠAFRA, David TOUPAL) - 08:15 Lukáš PEŠEK, 34:45 Josef SPITZER (Antonín KADLEC, David KŘEČEK), 38:33 Jiří KADLEC (Jiří HYŠPLER, Jiří KADLEC), 41:38 Lukáš PEŠEK (Jiří KADLEC)

Pavel BÍLEK (od 40:00 Tomáš SVOBODA) - David POJKAR, Lukáš MILANIAK, Matěj ŽALUD, Jiří VOŠTA - Lukáš TUMA, Václav VOLEJNÍK, Viktor MARTÍNEK, Martin PŘÍHODA, Josef ŠAFRA, Jiří PÁCAL, Marek KUBÁT, Dominik ČAPEK, Patrik TOUPAL, David TOUPAL, Lukáš RINDOŠ