- Střely (na branku) -
3 Vyloučení 5
1 Branky v přesilovce 0
0 Branky v oslabení 0

V sestavě se šesti juniory nastoupily Poděbrady po třech nepříliš povedených venkovních utkáních. A hned od počátku utkání o sobě mladí hráči dávali vědět – už v páté minutě otevřel skóre Přemysl Papoušek (1:0). V deváté minutě po individuální akci sice hosté zásluhou Davida Beneše vyrovnali (1:1) a na chvíli utlumili aktivní hru Poděbrad, dvě minuty před koncem třetiny vrátil domácím vedení svou první brankou večera Lukáš Milaniak (2:1).

Stejný hráč hned zkraje druhé třetiny navýšil náskok (3:1), za tři minuty poté David Pojkar ranou od modré trefil přesně roh branky a domácí vedli už 4:1. Posléze se hra začala kouskovat vyloučeními, na trestnou lavici putovali postupně 4 domácí hráči. Přesto se povedlo skóre navýšit, dárek v podobě střely do zcela prázdné branky Příbrami dostal Martin Příhoda (5:1). Ve 36. minutě se hostující útočník dostal za poděbradskou obranu a byl zastaven pouze za cenu faulu. Nařízené trestné střílení s přehledem proměnil Petr Svoboda a snížil na 5:2.

Poslední třetina se odehrávala už pouze v režii Poděbrad. Podruhé se trefil David Pojkar (6:2) a na 7:3 zvyšoval Jiří Brandejský. Deset minut před koncem dosáhl k velké radosti svého prvního hattricku mezi dospělými Lukáš Milaniak 8:3! Na závěr třetiny zvýšil ještě Dominik Čapek na 9:2, poslední slovo ale měli hosté, když 5 vteřin před koncem po chybě v rozehrávce korigoval Tomáš Anděl na konečných 9:3.

Příští týden Poděbrady vyzvou na domácím ledě rezervu nedalekého Kolína a v našlapané tabulce půjde o průběžné druhé až čtvrté místo! Start v tradičních 17:00.

Branky: 04:13 PAPOUŠEK Přemysl (DIVIŠ Karel), 17:48 MILANIAK Lukáš (DOBROŇ Michal, POJKAR David), 21:01 MILANIAK Lukáš (TUMA Lukáš), 25:35 POJKAR David (TUMA Lukáš), 35:32 PŘÍHODA Martin (BRANDEJSKÝ Jiří, BARTOŇ Adam), 41:53 POJKAR David (ČAPEK Dominik, TUMA Lukáš), 43:37 BRANDEJSKÝ Jiří (PÁCAL Jiří, POJKAR David), 50:09 MILANIAK Lukáš (POJKAR David, ČAPEK Dominik), 57:21 ČAPEK Dominik (TUMA Lukáš, MILANIAK Lukáš) - 08:48 BENEŠ David (MÁCHA Ondřej), 36:14 SVOBODA Petr, 59:55 ANDĚL Tomáš (HRALA Martin)