Používáte nepodporovaný prohlížeč. Upgradujte si prosím na aktuální verzi.
S0052: SK Sršni Kutná Hora - HC Poděbrady

ZS Kutná Hora - 26.10.2019 17:30

Krajská liga mužů: VÝCHOD - 7. kolo

SK Sršni Kutná Hora
7 : 2
VS
(5:0, 2:2, 0:0)
HC Poděbrady
Statistiky utkání
- Střely (na branku) -
0 Vyloučení 0
1 Branky v přesilovce 0
0 Branky v oslabení 0

Utkání v Kutné Hoře se nám nepovedlo. O výsledku rozhodla již první třetina, kde domácí dokázali proměnit téměř všechny své šance a vyhráli ji 5:0. My jsme byli všude později, byli jsme nedůrazní, lépe řečeno vůbec jsme tam nebyli a Kutná Hora nás trestala.

Ve druhé třetině svitla naděje ve 25. minutě, kdy pěknou střelou Čapek snížil na 5:1, jenže domácí vzápětí v přesilové hře opět zvýšili na rozdíl pěti branek. Ve 27. minutě Rindoš po přihrávce Dobroně snížil na 6:2. Začali jsme být aktivnější než v první třetině, ale bohužel se nám tentokrát nedařilo střelecky. Ve 40. minutě jsme dostali poslední hřebíček do rakce v podobě sedmé branky.

V poslední třetině jsme se ještě pokoušeli o zázrak, ale tentokrát jsme neměli nárok. Domácí hráli dobře navíc podpořeni výborným výkonem brankáře.

Utkání jsme vůbec nezvládli a zaslouženě dostali naloženo. Musíme se dát do příštího týdne dohromady a přivézt body z Benešova.

Branky: - 25. Čapek (Kejdana), 28. Rindoš (Dobroň)

Sestava SK Sršni Kutná Hora
Sestava HC Poděbrady
Bílek - Dobroň, Bartoň, pojkar, Milaniak, Žalud, Vošta - Příhoda, Rindoš, Brandejský - Kejdana, Čapek, Tuma - Toupal D., Pácal, Šafra, Toupal P.