8 Vyloučení 6
1 Branky v přesilovce 1
0 Branky v oslabení 2

Třetí domácí utkání v řadě Poděbradům vůbec nevyšlo.

Zpočátku to však nevypadalo zle. Domácí se ve 14. minutě dostali do vedení zásluhou Dominika Čapka a vedení následně navýšil o dvě minuty později Dušan Kerda. Na konci třetiny však přislo dvojnásobné vyloučení a pouhé dvě vteřiny před koncem snížil Dominik Suk na 2:1.

Ještě jednou šli domácí do vedení - Antonín Jelínek ve´25. minutě žařídil znovu dvoubrankový rozdíl. Pak však již úřadovali jen hosté z Benátek a hra domácích prakticky vymizela. A tak podruhé Dominik Suk, následně František Udeřil a Jan Kusý otočili skóre na 3:4 pro hosty.

Poděbradům se vůbec nedařilo ani ve třetí třetině, naopak po jedné z mnoha chyb Poděbrad ve vlastím oslabení definitivně rozhodl Pavel Hejňák.

Poděbrady nyní čeká série dvou venovních utkání. Ve čtvrtek zavítají na Hvězdu Praha a ve neděli se představí v Kolíně.

Branky: 13:33 Dominik ČAPEK (Lukáš TUMA , Bohumil SLADKÝ), 15:21 Dušan KERDA (Lukáš RINDOŠ , Jiří MRKUS), 24:02 Antonín JELÍNEK (Adam BARTOŇ , Lukáš TUMA) - v přesilové hře - 19:58 Dominik SUK (František UŘIDIL) - v přesilové hře 5/3, 27:59 Dominik SUK (Tomáš MACURA , Pavel HEJŇÁK) - v přesilové hře 5/4, 31:02 František UŘIDIL (Václav ZEJDA), 35:28 Jan KUSÝ (Jakub PECA), 56:45 Pavel HEJŇÁK (Václav HASPEKLO) - v oslabení 4/5