04.10. - 19:30 Led

ZS Vlašim - 24.09.2022 17:30

Krajská liga mužů: JIH - 3. kolo

HC Rytíři Vlašim

Po těsné domácí prohře s Rakovníkem jsme jeli pro ztracené body do Vlašimi, kde nás ale čekal houževnatý soupeř.

První šanci zápasu jsme měli my, ale pak už více ohrožovali naši branku domácí. My jsme jim k tomu napomáhali nepřesnou hrou a zbytečnými vyloučeními. Naštěstí žádnou z nabídnutých přesilových her nevyužili. Naopak ve 12. Minutě Jelínek přihrál Rindošovi s ten přesnou střelou k tyči otevřel skóre utkání.

Druhou třetinu jsme začali mnohem lépe. Nejprve ve 22. Minutě Tuma přesnou střelou zvýšil na 2:0. Při této akci se zranil domácí brankář Holeš a do branky musel junior Škvor. Ten než se stačil rozkoukat už lovil puk ze své sítě. Akci Nápravníka do prázdné brány zakončoval Karoch. Vlašim korigovala ve 25, minutě z hole Fialy. Hned z protiůtoku Jelínek přesnou střelou k tyči zvýšil na 4:1, Ve 27. Minutě domácí nedokázali využít dvojnásobnou přesilovce hru. My jsme jednu ze svých přesilových her využili bleskurychle již po 6 vteřinách, Tuma vyhrál buly a Pojkarovu střelu usměrnit do branky Kubát.

Poslední třetinu jsme chtěli v klidu dohrát, ale nakonec to ještě byla trochu divočina. Ve 44. Minutě jsme měli další výhodu přesilové hry, ale laxní rozehrávkou před naší brankou jsme přišli o kotouč a domácí snížili na 3:5. O minutu později se přes obránce protáhl Nápravník, jeho střelu sice zastavily tyč a břevno , ale puk do odkryté branky uklidil Rindoš. Ve 47. Minutě domácí nevyhodili puk a zapomněli před brankou osamoceného Čapka který zvýšil na 7:2. V 51. Minutě pěknou akci druhého útoku zakončil Nápravník. V domění, že už to nějak doklepeme jsme dovolili domácím 2x skórovat. Nás osudu zápasu to nic nezměnilo a výsledek ještě v 58. Minutě po přihrávky Bartoně pečetil další junior v sestavě Lederer.

V utkání jsme byli lepším týmem s zaslouženě vyhráli. Zápas byl poznamenán oboustranně nepřesnými výroky rozhodčího, které vedli k několika potyčkám., které pokračovali i po skončení utkání u šaten. Byla to Vlašim jako v “devadesátkách “??.

Branky: - 12. Rindoš (Jelínek), 22. Tuma (Sladký), 22. Karoch (Nápravník, Rindoš), 25. Jelínek (Rindoš), 35. Kubát (Pojkar), 45. Rindoš (Jelínek, Nápravník), 47. Čapek (Tuma), 51. Nápravník (Jelínek, Rindoš), 58. Lederer (Bartoň)

Sestava HC Rytíři Vlašim
Hermann - Pojkar, Bartoň, Žalud, Karoch, Sladký - Tuma, Čapek, Kubát - Jelínek, Rindoš, Nápravník - Toupal P., Mrkus , Milaniak - Lederer