- Střely (na branku) -
5 Vyloučení 5
0 Branky v přesilovce 0
0 Branky v oslabení 0

Ve druhém kole Krajské ligy mužů svedlo dohromady týmy východní a severní skupiny. Samotnému utkání předcházelo slavnostní (znovu)otevření zimního stadionu, ocenění vítězů Okresního přeboru z let 1971-72 a vystoupení Krasobruslařského klubu Poděbrady. Slavnostní buly vhodili starosta města Poděbrady pan Jaroslav Červinka a předseda klubu HC Poděbrady pan Petr Fiala.

Rychlejší start do utkání předvedli hosté. Již na začátku páté minuty otevřel skóre po nahrávce Matěje Zíky a Jiřího Nekvindy Vladimír Macháček. O tři minuty později zvyšoval na 0:2 pro Rakovník Vojtěch Kovařík. S domácími mohlo být ještě hůře, ale nabídnutou přesilovou hru Rakovníka ubránili, a navíc krátce poté Bohumil Sladký ukryl svoji střelu v chumlu hráčů a puk si našel cestu až do sítě.

Druhá třetina přinesla celkem 5 vyloučení, ani jeden z týmů ale své přesilové hry nevyužil. Branky přesto padly – nejprve Rakovník zásluhou proměněného samostatného úniku Tomáše Šímy odskočil opět na rozdíl dvou branek, do konce třetiny ale snížil po krásné kombinaci Lukáše Rindoše a Filipa Kejdany střelou do odkryté klece Adam Bartoň (2:3).

V poslední třetině pokračovala snaha o vyrovnání, Rakovník však pozorně bránil. V 58. minutě se už zdálo, že hostům dodal definitivní klid čtvrtou brankou Jiří Nekvinda, odpověď domácích však byla rychlá – po důrazu před brankou dvě minuty před koncem snížil Lukáš Tuma. Závěrečný tlak ovšem přibrzdilo vyloučení, přes pokračující hru bez brankáře se vyrovnat už nepodařilo a tak si všechny body odváží Rakovník.

Branky: 10:18 Bohumil SLADKÝ (Lukáš TUMA , Dominik ČAPEK), 34:23 Adam BARTOŇ (Filip KEJDANA , Lukáš RINDOŠ), 58:01 Lukáš TUMA (Antonín JELÍNEK) - 04:07 Vladimír MACHÁČEK (Jiří NEKVINDA , Matěj ZÍKA), 07:15 Vojtěch KOVAŘÍK (Petr BENDA), 30:37 Tomáš ŠÍMA (Jiří NEKVINDA , David VLK), 57:11 Jiří NEKVINDA (Michal ŠÍMA)