Aktuálně nejsou evidovány žádné nadcházející události
Přípravné utkání: HC Poděbrady - HC Chrudim

ZS Poděbrady - 22.08.2020 18:00

Přípravné utkání

HC Chrudim

První přípravný zápas nám výsledkově nevyšel. V úvodu jsme byli aktivnějším týmem a po zásluze šli v 7. minutě do vedení zásluhou Žemličky. V závěru třetiny přidali i hosté, ale nedokázali se gólově prosadit.

Úvod druhé části hry nás zastihl v útlumu. Iniciativu jsme přenechali Chrudimi, která 25. minutě vyrovnala. Ve 27. minutě se rychlým průnikem blýskl Čapek a vrátil nám vedení. Zápas se rozhodl v polovině utkání. Během třech minut jsme 3x inkasovali a navíc ještě v poslední minutě druhé třetiny hosté přidali pátou branku.

Do závěrečné třetiny jsme udělali změny v sestavě a výkon se zlepšil. Ve 37.minutě se od modré trefil Volejník. Soupeře jsme tlačili, ale zbytečná oslabení naši snahu o vyrovnání brzdila. V 59. minutě po pěkné kombinaci dvojice Pácal - Žemlička druhý jmenovaný snížil na rozdíl jedné branky a stejný hráč v poslední minutě při naší power-play těsně minul odkrytou branku.

Branky: 7. Žemlička (Dvořák, Kosinka), 27. Čapek, 37. Volejník (Žemlička), 59. Žemlička (Pácal) -

Bílek (31. Škubal) - Pojkar, Vošta, Korvas, Kosinka, Adam, Karoch, Volejník - Čapek, Jelínek, Martínek - Dvořák, Potocký, Žemlička - Milaniak, Pácal, Kubát, Mach
Sestava HC Chrudim