Aktuálně nejsou evidovány žádné nadcházející události
Přípravné utkání: Hokejový klub Čáslav, z.s. - HC Poděbrady

- 26.08.2020 19:00

Přípravné utkání

Hokejový klub Čáslav, z.s.

Druhý přípravný zápas jsme odehráli na ledě dnes již tradičního rivala z Čáslavi. V první třetině byli aktivnější domácí hráči. My jsme jim k tomu pomohli zbytečnými vyloučeními. Skóre utkání otevřel v 9. minutě Pipek. Ve 12. minutě Bílka při hře 4 na 4 prostřelil Navrátil a na 3:0 v přesilové hře zvýšil Vlach. Tím pro nás velmi nepovedená první třetina skončila.

Ve druhé třetině se obraz hry změnil. Vylučováni byli více domácí hráči a my jsme jejich nekázeň dokázali potrestat. Ve 30. minutě parádně našel při přesilové hře 5 na 3 Kubát Davida Toupala a ten snížil na 3:1. Ve 32. minutě stejná dvojice svým důrazem tentokrát v početní výhodě 5 na 4 snížila na 3:2.

V poslední třetině se nám skóre podařilo otočit. Nejprve Čapek ve 45. minutě při vlastním oslabení vypíchl puk obránci a jeho přihrávku na Tumu si obránce srazil do vlastní branky. Obrat dokonal ve 49. minutě Žemlička, který skóroval při signalizovaném vyloučení. Domácí ovšem v 51 minutě využili další nabídnutou přesilovku k vyrovnání a v 56. minutě opět skóre převrátili na svou stranu. Vyrovnat se nám nepodařilo ani při závěrečné hře bez gólmana 6 na 4.

Branky: - 30. Toupal D. (Kubát, Karoch), 32. Toupal D. (Kubát), 45. Čapek, 49. Žemlička (Jelínek)

Sestava Hokejový klub Čáslav, z.s.
Bílek - Korvas, Kosinka, Karoch, Volejník, Vošta, Bartoň - Čapek, Tuma, Milaniak - Žemlička, Jelínek, Potocký - Kubát, Toupal D., Dvořák