Rozpis utkání

  Placení příspěvků

Číslo účtu:107-8285230227/0100
Do poznámky:jméno hráče

  Trenéři

Milan Hněvsa
Milan Hněvsa
+420 606 415 087
m.hnevsa@hcpdy.cz
Martin Pánek
Martin Pánek
+420 776 829 987
Skip Navigation Links

Rozpis mistrovských utkání

Rozpis mistrovských utkání. Pokud je datum utkání uvedeno malým šedým písmem, není ještě známý přesný termín utkání (jedná se o předpokládaný termín).

datumčas domácí hosté výsledekZS
1. kolo
S6206
24.11.201810:30HC Junior MělníkHC Junior MělníkHC PoděbradyHC Poděbrady8:6(4:1 3:3 1:2)
KONEC
MĚL
2. kolo
S6211
01.12.201809:00HC PoděbradyHC PoděbradyHC Letci LetňanyHC Letci Letňany1:13(0:4 0:9 1:0)
KONEC
PDY
3. kolo
S6216
02.12.201809:00HC Benátky nad JizerouHC Benátky nad JizerouHC PoděbradyHC Poděbrady3:5(2:1 1:1 0:3)
KONEC
BEN
4. kolo
S6221
08.12.201809:00HC PoděbradyHC PoděbradyHC RakovníkHC Rakovník9:4(4:0 3:3 2:1)
KONEC
PDY
5. kolo
S6226
15.12.201810:20HK Kralupy nad VltavouHK Kralupy nad VltavouHC PoděbradyHC Poděbrady5:3(0:1 3:2 2:0)
KONEC
 
6. kolo
S6231
16.12.201814:00HC PoděbradyHC PoděbradyHK Lev SlanýHK Lev Slaný9:10(1:3 3:4 5:3)
KONEC
PDY
7. kolo
S6242
22.12.201811:45Slavoj Velké PopoviceSlavoj Velké PopoviceHC PoděbradyHC Poděbrady12:2(2:1 5:0 5:1)
KONEC
VP
8. kolo
S6247
05.01.201909:00HC PoděbradyHC PoděbradyHC Kobra PrahaHC Kobra Praha5:4(3:1 2:2 0:1)
KONEC
PDY
9. kolo
S6252
06.01.201909:30TJ Slavoj ZbraslavTJ Slavoj ZbraslavHC PoděbradyHC Poděbrady14:4(4:0 3:2 7:2)
KONEC
NIK
10. kolo
S6260
12.01.201909:00HC PoděbradyHC PoděbradyHC Junior MělníkHC Junior Mělník6:5(0:2 2:1 4:2)
KONEC
PDY
11. kolo
S6265
19.01.201909:00HC Letci LetňanyHC Letci LetňanyHC PoděbradyHC Poděbrady11:2(3:1 5:1 3:0)
KONEC
LET
12. kolo
S6270
02.02.201909:00HC PoděbradyHC PoděbradyHC Benátky nad JizerouHC Benátky nad Jizerou1:14(0:4 0:7 1:3)
KONEC
PDY
13. kolo
S6275
10.02.201909:45HC RakovníkHC RakovníkHC PoděbradyHC Poděbrady4:4(1:0 1:1 2:3)
KONEC
 
14. kolo
S6280
16.02.201911:00HC PoděbradyHC PoděbradyHK Kralupy nad VltavouHK Kralupy nad Vltavou7:9(0:3 5:3 2:3)
KONEC
PDY
15. kolo
S6285
02.03.201912:15HK Lev SlanýHK Lev SlanýHC PoděbradyHC Poděbrady7:15(0:6 2:5 5:4)
KONEC
 
16. kolo
S6296
10.03.201912:15HC PoděbradyHC PoděbradySlavoj Velké PopoviceSlavoj Velké Popovice4:9(0:4 2:1 2:4)
KONEC
PDY
17. kolo
S6301
16.03.201910:00HC Kobra PrahaHC Kobra PrahaHC PoděbradyHC Poděbrady9:0(3:0 3:0 3:0)
KONEC
KOB
18. kolo
S6306
24.03.201910:00HC PoděbradyHC PoděbradyTJ Slavoj ZbraslavTJ Slavoj Zbraslav2:9(0:4 0:3 2:2)
KONEC
PDY