Pojď hrát hokej!

  Rozpis utkání

  Kalendář

18.01. - 18:00 Trénink
Led
19.01. - 17:30 PDY - KOB
21.01. - 12:30 HVĚ - PDY
22.01. - 17:00 Trénink
Posilovna
22.01. - 18:00 Trénink
Led
  Zobrazit kalendář akcí

  Placení příspěvků

Číslo účtu:107-8285230227/0100
Variabilní symbol:rodné číslo hráče

  Trenéři

Vladimír Mojžíš
Vladimír Mojžíš
+420 603 557 108
vladimirmoj@seznam.cz
Marek Nápravník
Marek Nápravník
+420 602 668 452
m.napravnik@hcpdy.cz

  Vedoucí

Karel Diviš
Karel Diviš
+420 602 433 379
mladsidorost@hcpdy.cz
Skip Navigation Links

Rozpis mistrovských utkání

Rozpis mistrovských utkání. Pokud je datum utkání uvedeno malým šedým písmem, není ještě známý přesný termín utkání (jedná se o předpokládaný termín).

datumčas domácí hosté výsledekZS
1. kolo
S4006
09.12.201709:30HC PoděbradyHC PoděbradyHC Energie Karlovy Vary BHC Energie Karlovy Vary B3:1(0:0 2:1 1:0)
KONEC
PDY
2. kolo
S4008
10.12.201716:15HC Plzeň 1929 BHC Plzeň 1929 BHC PoděbradyHC Poděbrady2:1(0:1 2:0 0:0)
KONEC
 
3. kolo
S4017
16.12.201710:45HC PoděbradyHC PoděbradyHC DomažliceHC Domažlice4:5(0:0 3:2 1:2)
Po nájezdech
PDY
4. kolo
S4021
17.12.201714:30HC Litvínov BHC Litvínov BHC PoděbradyHC Poděbrady6:3(1:1 3:1 2:1)
KONEC
 
5. kolo
S4028
22.12.201717:30HC PoděbradyHC PoděbradyPiráti Chomutov BPiráti Chomutov B4:3(1:0 2:1 1:2)
KONEC
PDY
6. kolo
S4034
16.01.201817:00Bílí Tygři LiberecBílí Tygři LiberecHC PoděbradyHC Poděbrady7:2(3:0 4:2 0:0)
KONEC
 
7. kolo
S4039
12.01.201817:30HC PoděbradyHC PoděbradyHC Benátky nad JizerouHC Benátky nad Jizerou0:7(0:2 0:2 0:3)
KONEC
PDY
8. kolo
S4047
14.01.201812:00BK Mladá BoleslavBK Mladá BoleslavHC PoděbradyHC Poděbrady6:3  
9. kolo
S4050
19.01.201817:30HC PoděbradyHC PoděbradyHC Kobra PrahaHC Kobra Praha-:- PDY
10. kolo
S4060
21.01.201812:30HC Hvězda PrahaHC Hvězda PrahaHC PoděbradyHC Poděbrady-:-  
11. kolo
S4061
26.01.201817:30HC PoděbradyHC PoděbradyStadion LitoměřiceStadion Litoměřice-:- PDY
12. kolo
S4072
10.02.2018 HC Energie Karlovy Vary BHC Energie Karlovy Vary BHC PoděbradyHC Poděbrady-:-  
13. kolo
S4074
11.02.2018 HC PoděbradyHC PoděbradyHC Plzeň 1929 BHC Plzeň 1929 B-:- PDY
14. kolo
S4083
17.02.201815:30HC DomažliceHC DomažliceHC PoděbradyHC Poděbrady-:-  
15. kolo
S4087
23.02.201818:00HC PoděbradyHC PoděbradyHC Litvínov BHC Litvínov B-:- PDY
16. kolo
S4094
25.02.201812:30Piráti Chomutov BPiráti Chomutov BHC PoděbradyHC Poděbrady-:-  
17. kolo
S4100
04.03.2018 HC PoděbradyHC PoděbradyBílí Tygři LiberecBílí Tygři Liberec-:- PDY
18. kolo
S4105
10.03.2018 HC Benátky nad JizerouHC Benátky nad JizerouHC PoděbradyHC Poděbrady-:-  
19. kolo
S4113
11.03.2018 HC PoděbradyHC PoděbradyBK Mladá BoleslavBK Mladá Boleslav-:- PDY
20. kolo
S4116
18.03.2018 HC Kobra PrahaHC Kobra PrahaHC PoděbradyHC Poděbrady-:-  
21. kolo
S4126
24.03.2018 HC PoděbradyHC PoděbradyHC Hvězda PrahaHC Hvězda Praha-:- PDY
22. kolo
S4127
25.03.2018 Stadion LitoměřiceStadion LitoměřiceHC PoděbradyHC Poděbrady-:-