Rozpis utkání

  Placení příspěvků

Číslo účtu:107-8285230227/0100
Do poznámky:jméno hráče

  Trenér

Pavel Cicvárek
Pavel Cicvárek
+420 737 011 925

  Vedoucí

Karel Diviš
Karel Diviš
+420 602 433 379
mladsidorost@hcpdy.cz
Skip Navigation Links

Rozpis mistrovských utkání

Rozpis mistrovských utkání. Pokud je datum utkání uvedeno malým šedým písmem, není ještě známý přesný termín utkání (jedná se o předpokládaný termín).

datumčas domácí hosté výsledekZS
1. kolo
L2351
28.10.201817:00HC PoděbradyHC PoděbradyHC Benátky nad JizerouHC Benátky nad Jizerou1:0(1:0 0:0 0:0)
KONEC
 
2. kolo
L2360
04.11.201817:15HC PoděbradyHC PoděbradyHC Berounští MedvědiHC Berounští Medvědi2:3(1:1 0:1 1:1)
KONEC
 
3. kolo
L2362
11.11.201817:00TJ Slavoj ZbraslavTJ Slavoj ZbraslavHC PoděbradyHC Poděbrady6:4(2:1 1:1 3:2)
KONEC
 
4. kolo
L2369
16.11.201819:15HC PoděbradyHC PoděbradyHC FrýdlantHC Frýdlant7:4(2:1 2:0 3:3)
KONEC
 
5. kolo
L2373
18.11.201817:30SK Sršni Kutná HoraSK Sršni Kutná HoraHC PoděbradyHC Poděbrady3:4(2:1 0:1 1:1 - 0:1)
Po nájezdech
KH
6. kolo
L2378
25.11.201817:00HC PoděbradyHC PoděbradyPZ KladnoPZ Kladno4:5(0:2 4:3 0:0)
KONEC
 
7. kolo
L2384
02.12.201810:00HC Letci LetňanyHC Letci LetňanyHC PoděbradyHC Poděbrady7:3(1:1 2:0 4:2)
KONEC
 
8. kolo
L2387
09.12.201817:00HC PoděbradyHC PoděbradySK ČernošiceSK Černošice2:3(0:1 0:1 2:1)
KONEC
 
9. kolo
L2395
14.12.201818:30Slavoj Velké PopoviceSlavoj Velké PopoviceHC PoděbradyHC Poděbrady4:5(0:1 0:3 4:1)
KONEC
 
10. kolo
L2396
21.12.201817:45HC Benátky nad JizerouHC Benátky nad JizerouHC PoděbradyHC Poděbrady4:3(0:2 1:1 3:0)
KONEC
BEN
11. kolo
L2405
15.03.201918:30HC Berounští MedvědiHC Berounští MedvědiHC PoděbradyHC Poděbrady7:3(3:3 2:0 2:0)
KONEC
 
12. kolo
L2407
06.01.201910:30HC PoděbradyHC PoděbradyTJ Slavoj ZbraslavTJ Slavoj Zbraslav5:4(2:0 3:2 0:2)
KONEC
 
13. kolo
L2414
11.01.201920:00HC FrýdlantHC FrýdlantHC PoděbradyHC Poděbrady4:5(1:0 0:2 3:2 - 0:1)
Po nájezdech
 
14. kolo
L2418
13.01.201919:00HC PoděbradyHC PoděbradySK Sršni Kutná HoraSK Sršni Kutná Hora3:2(2:0 1:2 0:0)
KONEC
 
15. kolo
L2423
20.01.201912:00PZ KladnoPZ KladnoHC PoděbradyHC Poděbrady7:0(2:0 1:0 4:0)
KONEC
 
16. kolo
L2429
27.01.201912:30HC PoděbradyHC PoděbradyHC Letci LetňanyHC Letci Letňany3:5(0:3 1:1 2:1)
KONEC
 
17. kolo
L2432
03.02.201911:00SK ČernošiceSK ČernošiceHC PoděbradyHC Poděbrady1:4(0:0 1:3 0:1)
KONEC
ČER
18. kolo
L2440
08.02.201919:15HC PoděbradyHC PoděbradySlavoj Velké PopoviceSlavoj Velké Popovice6:7(1:4 2:1 3:1 - 0:1)
Po nájezdech
 
19. kolo
L2441
01.02.201918:00HC PoděbradyHC PoděbradyHC Benátky nad JizerouHC Benátky nad Jizerou3:2(1:1 0:1 2:0)
KONEC
 
20. kolo
L2450
17.02.201913:00HC PoděbradyHC PoděbradyHC Berounští MedvědiHC Berounští Medvědi4:5(0:2 0:1 4:2)
KONEC
 
21. kolo
L2452
23.02.201917:00TJ Slavoj ZbraslavTJ Slavoj ZbraslavHC PoděbradyHC Poděbrady7:3(2:0 3:1 2:2)
KONEC
 
22. kolo
L2459
24.02.201910:30HC PoděbradyHC PoděbradyHC FrýdlantHC Frýdlant1:5(0:1 1:3 0:1)
KONEC
 
23. kolo
L2463
28.02.201919:00SK Sršni Kutná HoraSK Sršni Kutná HoraHC PoděbradyHC Poděbrady2:5(1:4 0:0 1:1)
KONEC
KH
24. kolo
L2468
08.03.201919:15HC PoděbradyHC PoděbradyPZ KladnoPZ Kladno3:14(2:6 1:2 0:6)
KONEC
 
25. kolo
L2474
10.03.201910:00HC Letci LetňanyHC Letci LetňanyHC PoděbradyHC Poděbrady9:3(3:1 4:0 2:2)
KONEC
 
26. kolo
L2477
17.03.201917:30HC PoděbradyHC PoděbradySK ČernošiceSK Černošice0:1(0:0 0:0 0:0 - 0:1)
Po nájezdech
 
27. kolo
L2485
22.03.201918:45Slavoj Velké PopoviceSlavoj Velké PopoviceHC PoděbradyHC Poděbrady4:8(1:4 1:1 2:3)
KONEC