Rozpis utkání

  Kalendář

16.12. - 09:15 PŘI - PDY
17.12. - 18:00 Led
19.12. - 18:00 Led
20.12. - 17:15 Led
21.12. - 17:30 Led
  Zobrazit kalendář akcí

  Placení příspěvků

Číslo účtu:107-8285230227/0100
Do poznámky:jméno hráče

  Trenér

Vladimír Mojžíš
Vladimír Mojžíš
+420 603 557 108
vladimirmoj@seznam.cz
Skip Navigation Links

Rozpis mistrovských utkání

Rozpis mistrovských utkání. Pokud je datum utkání uvedeno malým šedým písmem, není ještě známý přesný termín utkání (jedná se o předpokládaný termín).

datumčas domácí hosté výsledekZS
1. kolo
S4601
28.10.201811:30HC PoděbradyHC PoděbradyTJ Slavoj ZbraslavTJ Slavoj Zbraslav12:0(0:0 5:0 7:0)
KONEC
PDY
2. kolo
S4605
04.11.201812:00HC PoděbradyHC PoděbradyHC PříbramHC Příbram3:2(0:0 1:1 2:1)
KONEC
PDY
3. kolo
S4609
11.11.201814:00HK Lev SlanýHK Lev SlanýHC PoděbradyHC Poděbrady3:6(2:2 0:3 1:1)
KONEC
 
4. kolo
S4613
21.11.201816:45HC PoděbradyHC PoděbradySK ČernošiceSK Černošice4:5(2:2 2:1 0:2)
KONEC
PDY
5. kolo
S4617
24.11.201813:00Slavoj Velké PopoviceSlavoj Velké PopoviceHC PoděbradyHC Poděbrady-:- VP
6. kolo
S4621
25.11.201810:30HC PoděbradyHC PoděbradySK Sršni Kutná HoraSK Sršni Kutná Hora3:0(1:0 0:0 2:0)
KONEC
PDY
7. kolo
S4625
02.12.201809:00HC Berounští MedvědiHC Berounští MedvědiHC PoděbradyHC Poděbrady4:2(1:0 2:1 1:1)
KONEC
 
8. kolo
S4629
28.11.201817:35HC PoděbradyHC PoděbradyTJ Slavoj ZbraslavTJ Slavoj Zbraslav4:0(2:0 0:0 2:0)
KONEC
PDY
9. kolo
S4633
16.12.201809:15HC PříbramHC PříbramHC PoděbradyHC Poděbrady-:-  
10. kolo
S4637
23.12.201809:15HC PoděbradyHC PoděbradyHK Lev SlanýHK Lev Slaný-:- PDY
11. kolo
S4641
05.01.2019 - 06.01.2019 SK ČernošiceSK ČernošiceHC PoděbradyHC Poděbrady-:- ČER
12. kolo
S4645
13.01.2019 HC PoděbradyHC PoděbradySlavoj Velké PopoviceSlavoj Velké Popovice-:- PDY
13. kolo
S4649
19.01.2019 - 20.01.2019 SK Sršni Kutná HoraSK Sršni Kutná HoraHC PoděbradyHC Poděbrady-:- KH
14. kolo
S4653
02.02.2019 - 03.02.2019 HC PoděbradyHC PoděbradyHC Berounští MedvědiHC Berounští Medvědi-:- PDY
15. kolo
S4657
10.02.2019 TJ Slavoj ZbraslavTJ Slavoj ZbraslavHC PoděbradyHC Poděbrady-:- NIK
16. kolo
S4661
16.02.2019 - 17.02.2019 HC PoděbradyHC PoděbradyHC PříbramHC Příbram-:- PDY
17. kolo
S4665
23.02.2019 HK Lev SlanýHK Lev SlanýHC PoděbradyHC Poděbrady-:-  
18. kolo
S4669
02.03.2019 - 03.03.2019 HC PoděbradyHC PoděbradySK ČernošiceSK Černošice-:- PDY
19. kolo
S4673
10.03.2019 Slavoj Velké PopoviceSlavoj Velké PopoviceHC PoděbradyHC Poděbrady-:- VP
20. kolo
S4677
16.03.2019 - 17.03.2019 HC PoděbradyHC PoděbradySK Sršni Kutná HoraSK Sršni Kutná Hora-:- PDY
21. kolo
S4681
24.03.2019 HC Berounští MedvědiHC Berounští MedvědiHC PoděbradyHC Poděbrady-:-