Přidáno: 05.01.2019 v 09:54:13 POČET PŘEČTENÍ: 659x

Na první letošní utkání do Čáslavi

A-tým Pozvánka na utkání

Vánoce jsou za námi a o slovo se opět hlásí hokej. A Poděbrady začínají hned pěkně zostra – již zítra totiž zajíždějí na led lídra celé Krajské ligy mužů. Podaří se konečně sebrat Čáslavi nějaké body?

Čáslav má aktuálně nejvíce bodů z celé soutěže – z dosavadních 15 utkání 11x zvítězila v základní hrací době, 2x v prodloužení (resp. nájezdech) a pouze dvakrát odcházela poražena. Naposledy těsně před vánočními svátky porazila v bojovném utkání Rakovník 3:2.

První vzájemné utkání v sezoně vyznělo jednoznačně pro soupeře. První dvě třetiny Čáslav ovládla shodně 0:2. Poděbrady snížily až v 45. minutě, k žádnému dramatu už bohužel nedošlo a Čáslav si odvezla pohodlné vítězství 1:5. Podaří se sérii sedmi proher prolomit?