A-tým

Získáme proti Popovicím první body v roce 2019?

Proti Popovicím budou chtít domácí navázat na dobrý výkon z Čáslavi a získat další tři body, kterými by se zase o kousek přiblížili premiérové účasti v play-off. První utkání 20. října v Popovicích rozhodlo až prodloužení. Po divoké první třetině, kterou vyhrály Popovice 3:2, Poděbrady zabraly a otočily na 4:5. Vyrovnání zařídil Popovicím ve vlastním oslabení dvě minuty před koncem Chochola. Prodloužení trvalo pouhých 19 vteřin. Puk se po ose Vernek - Cafourek dostal k Martinovi Příhodovi, který si na modré prohodil mezi nohama domácího obránce puk a potvrdil svou pověst střelce, když puk lehce zasunul do domácí branky.

Od tohoto utkání Popovice odehrály celkem deset utkání, šest jich dokázaly vyhrát, ve čtyřech případech odcházely poraženy. Minulý týden na svém ledě podlehly Žabonosům v poměru 3:5.

Přijďte si užít jediné lednové utkání krajské ligy v Poděbradech, start je v tradičních 17:00.