Přidáno: 12.10.2018 v 19:39:48 POČET PŘEČTENÍ: 494x

V sobotu na Kralupy

A-tým Pozvánka na utkání

Pokud jsme v posledním domácím utkání narazili na výsledkově neoblíbeného soupeře, se kterým jsme nedokázali prozatím získat ani bod, v případě následujícího utkání je to přesně naopak. V sobotu hostíme Kralupy nad Vltavou a s nimi jsme naopak dosud bod neztratili. A tuto bilanci budeme chtít udržet.

Po porážce s velmi dobře hrající Čáslaví jsme minulý víkend navázali na výborný start soutěže v Příbrami. Po vydařeném vstupu do utkání (0:2 po první třetině), se domácí vrátili do zápasu a těsně po polovině utkání už vedli 3:2. Strnad však ještě do konce třetiny srovnal a v poslední třetině rozhodl střelec Příhoda. Poprvé od sezony 2013/14 jsme si tak z příbramského ledu odvezli body a ve východní skupině držíme druhé místo.

Náš soupeř z Kralup na tom není zcela ideálně. Tým Josefa Zajíce sice v prvním kole obral o bod Králův Dvůr, když prohrál až na nájezdy, byl to ovšem jediný dosavadní bodový příděl. Od té doby Kralupy prohrály doma 3:8 s Příbramí, ve Slaném 7:1 a v posledním utkání doma podlehly Benešovu 3:10. Spolu s Neratovice tak uzavírají pořadí západní skupiny. Do utkání budeme vstupovat jako favorit, není však příhodné soupeře jakkoliv podceňovat. Utkání začíná v 17:00, přijďte nás podpořit!

Tipněte si věk posledního střelce branky - tedy hráče, který vstřelí poslední branku utkání v pátém kole Krajské ligy mužů mezi HC Poděbrady a HK Kralupy nad Vltavou. Pokud budou utkání rozhodovat samostatné nájezdy, jako poslední střelec je brán autor vítězného nájezdu uvedený v zápise o utkání.
Svůj tip pište do komentářů na facebookovém profilu HC Poděbrady do začátku utkání, tedy do soboty 13. října 2019 do 17:00.
Na tři výherce čekají dva lístky na utkání HC Poděbrady - BK Mladá Boleslav "B" (27. října 2018).