Skip Navigation Linkswww.hcpdy.cz > Zprávy

Přidáno: 28.08.2018 v 23:37:49 POČET PŘEČTENÍ: 1387x

HC Sparta Praha - HC Dynamo Pardubice 1:3

Klub Utkání

HC Sparta Praha - HC Dynamo Pardubice 1:3

Po roce se v Poděbradech opět pod patronátem LOUDA Auto představila Sparta Praha. Tentokrát vyzvala Dynamo Pardubice. Doprovodný program odstartoval již v 17:00, samotné utkání pak o hodinu déle.

Před zaplněným stadionem se hned v prvním minutě prosadili hosté, když TY WISHART dorazil střelu Miloše Bubely. Sparta pokračovala velmi vlažně a po promarněné přesilovce si v páté minutě vzal domácí trenér Uwe Krupp time out. Vyrovnat se ji podařilo až ve 25. minutě, kdy Petr Kalina využil clony před pardubickým brankářem a od modré trefil přesně. Sparta převzala iniciativu, kterou ale nedokázala přetavit v další branku. Hostující tým několikrát podržel Kacetl. Před koncem třetiny se tak radovali opět Pardubice – Vojtěch Budík se trefil z levé strany hřiště.

Když pak na začátku třetí třetiny přidal Vojtěch Budík svou druhou branku, bylo o osudu utkání prakticky jasno. Sparta si vypracovala ještě nějaké šance, ale v zakončení si počínala podobně jako ve druhé třetině. Na konečném výsledku nic nezměnila ani závěrečná power play. Během přestávek se na ledě odehrálo i přátelské utkání sledge hokejistů HC Sparta Praha a pardubických SHK Mustangovét, o druhé přestávce pak ukázali své dovednosti nejmenší hráči Poděbrad. Akce se opět podařila a kdo si počkal pár minut po utkání, mohl si odnést i autogram všech hráčů HC Sparta Praha.


Třetiny: 0:1, 1:1, 0:1.
Branky a nahrávky: 24:53 Kalina (Forman; 5/4) – 0:51 Wishart (Bubela; 5/5), 36:03 Budík (Dušek, Sýkora; 5/5), 43:58 Budík (Svoboda; 4/5). Rozhodčí: Horák, Pavlovič – Ondráček, Špringr. Vyloučení: 3:6 (2:2, 0:3, 1:1). Využití: 1:1. Diváci: 970. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3. Nejlepší hráči: Jan Piskáček – Vojtěch Budík.
HC Sparta Praha: Honzík – Blain, Kalina, Delisle, Piskáček, Dvořák, Pavelka, Gregorc, Voráček – Rousek, Vrána, Jarůšek – Smejkal, Klimek, Kudrna – Kumstát, Pech, Forman – Pšenička, Sill, Černoch.
HC Dynamo Pardubice: Kacetl – Holland, Trončinský, Miromanov, Wishart, Bučko, Budík – Sýkora, Marosz, Rolinek – Svoboda, Bubela, Treille – Mandát, Poulíček, Perret – Kratochvil, Dušek, Vondráček.


V rámci této nevšední události jsme pro Vás připravili ještě jedno překvapení, které na našem webu naleznete během pár dní… ;)


Fotogalerie(počet fotografií: 48)

HC Sparta Praha - HC Dynamo Pardubice 1:3Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!Sparta Praha - Dynamo Pardubice v Poděbradech!

  Zpět na předchozí stránku

Nejnovější zprávy

Run for help se opět povedl!
21.05.2019
08:03:07
Informace/Klub
Přečteno: 123x
Run for help 2019!
30.04.2019
07:10:12
Informace/Klub
Přečteno: 258x
Vítězství hráčů U11 na mezinárodním turnaji ve Francii
25.04.2019
08:13:01
Informace/4. třída
Přečteno: 435x
Poděkování za skvělou reprezentaci
11.04.2019
22:14:28
Turnaj/3. třída
Přečteno: 245x
Informace a fotodokumentace z turné po Francii 201904
11.04.2019
15:12:15
Informace/Dorost Starší žáci
Přečteno: 3425x
Turnaj o Evropského krále ročníku 2010 v Novém Jičíně 5-7.4.2019
10.04.2019
13:34:29
Informace/3. třída
Přečteno: 342x