3. třída

Ročník 2010 - informace na sezónu 2018/2019

3.třída (roč. 2010) - sezóna 2018-2019

Cíl na sezónu: Zlepšení všech herních činností jednotlivce (bruslení, vedení kotouče, střelba), samostatnost všech hráčů (oblékání, svlékání – rodiče jsou v kabině pouze se svolením trenéra)

Komunikace: Nutnost zřídit WhatsApp (vytvořím skupinu) – budu posílat vše důležité

Omluvy:včas předem pouze ze závažných důvodů (omlouvám se z tréninku není omluva)

Příspěvky:6.000,- splatné do 31.10.2018

300,- Kč/měsíc do týmové kasy

Letní příprava:

3.5 – 28.6.2018

-      Úterý 14:30 – 15:30, Čtvrtek 14:30 – 15:30  + TV ve čtvrtek ve škole zůstává

-      Nutná účast na všech TJ

-      Další faktory životospráva (učit správně jíst (méně sušenek, více masa a ovoce, spánek)

-      20.5.2018 RUN FOR HELP běh 3km – hráče přihlásím hromadně a poběžím s nimi, sraz a čas upřesním, hráči běží bez poplatku, (mohou běžet i rodiče a rodinní příslušníci, kteří se mohou registrovat na webu www.runforhelp.cz)

Příprava na ledě:

• Začátek v sobotu 25.8.2018
  • 25.8.-  27.8.2018 třídenní soustředění v Poděbradech– cena cca 1.300,- (upřesním)
  • 28.8. – 31.8.2018 příprava led, sucho – bude upřesněno

Soutěžní sezóna Září - Březen

• tréninky 3 x týdně – z toho 1x škola + TV škola. Příchod na trénink min. 30 minut před začátkem z důvodu naučit kluky přípravě na trénink.
  • utkání minihokej ve 3, dvě mužstva A,B, svazové turnaje 1x za 14 dní + 1x zápas nebo krátký turnaj. Budu se snažit zachovat 1 volný víkend. Někteří hráči budou chodit hrát i za 4. třídu. Po novém roce vyzkoušíme i hokej na celé hřiště.

Kabina

Pořádek

-      úklid na svém místě každý sám po každém tréninku a zápase

-      Pověšené všechny dresy na RAMÍNKÁCH!!!

-      Služba doúklid po každém tréninku nebo zápase (sesbírat odpadky a vynést koše) – bude rozepsáno

-      Chování

-      Slušné chování na ZS (každého dospělého pozdravím, slovník)

-      Nebudu se rvát s kamarády.

-      Nebudu se nikomu posmívat.

Disciplína na ledě o trénincích a o zápasech

-      TJ bude mít 60 minut, nutný příchod 30 minut předem z důvodu zapracování

-      Zákaz mobilů v kabině po rozcvičce před tréninky i před zápasy.

-      Po písknutí žádná střelba, po vysvětlení cvičení okamžitý přesun na pozice včetně puků.