S0068: Slavoj Velké Popovice - HC Poděbrady

- Střely (na branku) -
0 Vyloučení 0
2 Branky v přesilovce 0
0 Branky v oslabení 0

Utkání začalo ve svižném tempu a stejně tak padaly i branky. My jsme šli do vedení, ale domácí dokázali pokaždé srovnat. První třetina skončila 3:3

Hned v úvodu druhé třetiny jsme Popovicím vstřelili 2 branky. Šafrův průnik dorazil do branky Tuma. Vzápětí Příhoda přesnou střelou zvýšil na rozdíl 2 gólů. Domácí tento nástup na chvíli zmrazil, ale od poloviny třetiny začali být lepším týmem a ve 31.minutě snížili. Obrat přišel ve 36 minutě. Popovice nejprve vyrovnaly a o 8 vteřin později hned po vhazování šly poprvé dovedení.

V poslední třetině domací již trestaly naše špatné bránění, kdy se do našeho pásma valily útoky v přečíslění. Tyto výpady Popovice dokázaly 3x využít a výsledkem byla vysoká prohra 9:5.

Do příštích zápasů se musíme zaměřit na obranu. není možné v každém zápase inkasovat 5 gólů!

Branky: - 9. Pojkar (Čapek), 14. Toupal D. (Žalud, Čapek), 17. Tuma (Čapek), 21. Tuma (Šafra), 22. Příhoda (Brandejský, Pojkar