- Střely (na branku) -
3 Vyloučení 3
1 Branky v přesilovce 0
0 Branky v oslabení 0

Souboj druhých týmů obou skupin zcela vyzněl pro tu západní. Domácí šli do vedení již ve druhé minutě a do konce první části hry svůj náskok navýšili až na 5:0. My jsme branku Černošic ohrožovali zcela vyjímečně. Bohužel nám nevycházelo vůbec nic a působili jsme odevzdaným dojmem.

Do druhé třetiny jsme šli s mnohem větším odhodláním a se snahou ještě se o výsledek poprat. Bohužel to vzalo za své ve 26. minutě šestou brankou Černošic. Náskok domácích narostl až na 8:0. Teprve po této brance jsme dokzáli prostřelit domácího Frolíka. Ve 38. minutě našel Žalud na útočné modré Hrdinu a ten nekompromisně zavěsil.

Poslední třetina se již jen dohrávala a Černošice náš debakl dotáhly k dokonalosti a daly nám potupnou desítku.

V Černošicích nehrály ty letošní svěží Poděbrady. Věřím, že je opět uvidíme příští týden doma v prestižním zápase proti Mělníku.

Branky: - 38. Hrdina (Žalud)