Krajská liga mužů - sezóna 2018/2019 - 14. kolo, utkání číslo: S0106

HC Buldoci Neratovice - HC Poděbrady
3 : 6

KONEC

15. PROSINCE 2018   18:30    ZS Neratovice POČET DIVÁKŮ: 210

Do Neratovic jsme jeli s vědomím, že nás v místních "specifických" podmínkách nečeká žádný lehký zápas. Domácí. i přesto že nemají dobrou sezónu, mají za sebou fandící publikum a rozhodně nepůsobí jako odevzdaný tým. My jsme utkání začali dobře, byli jsme aktivnější hokejovější a ve 4.minutě jsme šli do vedení když Rindoš v přečíslení 2-1 přesně našel Příhodu. Domácí srovnali v 6. minutě Chvojka, ještě loni hráč Poděbrad, z levé strany golfákem prostřelil Bílka. My jsme vedení strhli na svou stranu v 10. minutě v přesilové hře. Dobroň na modré čáře napřáhl a prostřelil domácícho brankáře Krestu. V 16. minutě jsme zužitkovali tentokrát dvojnásobnou přesilovou hru, když se od modré trefil Cafourek. Do kabin jsme šli s příjemným náskokem 2 branek.

Obraz druhé třetiny byl úplně jiný. My jsme z nepochopitelných důvodů přestali hrát, bruslit a Neratovice ožily. Odměnou jim byl kontaktní gól z hole Štukheila , který do branky uklidil odražený puk od zadního mantinelu. Domácích byl najednou plný led a byli to oni, kdo diktoval tempo hry. Naštěstí pro nás nedokázali vyrovnat a my jsme udrželi těsné vedení

Před poslední částí hry proběhl v kabině důrazný pohovor, který zabral. Opět jsme se vrátili ke hře z první třetiny a zatlačili Neratovice do defenzivy. Ve 48. minutě Rindoš projel s kotoučem na holi téměř celé hřiště a vstřelil vítězný gól utkání. V 52. minutě dorazil do branky puk Hrdina a poslední naši branku usměrnil do dobře nastavenou holí v 58. minutě Příhoda. Poslední slovo sice měli domácí, ketří v 59. minutě upravili na 3:6.

Utkání jsme zvládli a přivezli 3 body, což považuji za důležité.

HC Buldoci Neratovice HC Poděbrady
Vývoj skóre
Branky 4. Příhoda (Rindoš), 10. Dobroň (Příhoda, Toupal), 16. Cafourek (Pojkar,Rindoš), 48. Rindoš (Pojkar), 52. Hrdina (Jedlička,Rindoš), 58. Příhoda (Tuma, Šafra)
Vyloučení: 6 8
Sestava Bílek - Cafourek, Dobroň, Pojkar, Martínek, Žalud - Příhoda, Toupal, Rindoš - Tuma, Jedlička, Hrdina - Šafra, Papoušek

Statistika vzájemních utkání

Statistika je evidována od sezony 2013/2014. Započítána jsou všechna odehraná mistrovská utkání.