Krajská liga mužů - sezóna 2018/2019 - 4. kolo, utkání číslo: S0028

HC Příbram - HC Poděbrady
3 : 4

KONEC

6. ŘÍJNA 2018   18:00    ZS Příbram POČET DIVÁKŮ: -

Po studené sprše z minulého týdne jsme zajížděli na led do Příbrami, kde se nám taky nikdy moc nedařilo. Úvod utkání nám ale vyšel na jedničku. Po brankách Toupala a Verneka jsme se dostali do vedení 2:0, které jsme do konce třetiny udrželi.

Úvod druhé části hry jsme ale zaspali a domácí ve 25. minutě během 6 vteřin srovnali skóre. Nepovedený start do této třetiny vyvrcholil ve 32. minutě. Příbram v přesilové hře otočila skóre na svou stranu. Chvíli na to sice Mojžíš mohl ze samostatného nájezdu vyrovnat, ale nepodařilo se. Úspěšnější byl naštěstí pro nás ve 38. minutě Strnad, který zužitkoval přihrávku Pojkara.

Začátek poslední třetiny patřil nám. Nejprve Příhoda netrefil zcela odkrytou branku, ale o chvíli později potvrdil svoje střelecké dispozice a ve 43.minutě vstřelil vítěznou branku. Od této chvíle jsme již pozorně bránili. Když ojedinělé šance domácích zneškodnil Škubal, odvážíme si z Příbrami cenné 3 body.

HC Příbram HC Poděbrady
Vývoj skóre
Branky 6. Toupal (Vernek), 16. Vernek (Mojžíš, Příhoda), 38. Strnad (Pojkar), 43. Příhoda (Cafourek, Vernek)
Vyloučení: 3, navíc 10x 10 min. 4
Sestava Škubal (Bílek) - Cafourek, Žalud, Pojkar, Baumgartner, Vencovský, Kosinka - Příhoda, Mojžíš, Vernek - Strnad, Toupal, Hrdina - Milaniak, Zámečník, Šafra

Statistika vzájemních utkání

Statistika je evidována od sezony 2013/2014. Započítána jsou všechna odehraná mistrovská utkání.