Krajská liga mužů - sezóna 2018/2019 - 2. kolo, utkání číslo: S0010

HC Lev Benešov - HC Poděbrady
4 : 6

KONEC

22. ZÁŘÍ 2018   17:00    ZS Benešov POČET DIVÁKŮ: -

Do Benešova jsme jeli nabuzeni vítězstvím v prvním kole, ale i s vědomím, že nás čeká mnohem těžší soupeř. Od začátku utkání jsme byli ale my aktivnějším týmem a tlačili jsme domácí před jejich branku. Odměna přišla ve 4. minutě, když se nejprve Žemlička ve vyložené šanci netrefil, ale z následného závaru nás poslal do vedení. Benešov se dostával k ohrožení naší branky pouze v přesilových hrách po našich zbytečných faulech. My jsme v závěru první třetiny potvrdili svoji převahu gólem Verneka.

Hned v úvodu druhé části hry předvedl parádní souhru náš první útok a Příhoda zvyšoval do prázdné branky na 3:0. Dále jsme se dostávali do spousty vyložených šancí, ale bezúspěšně. Domácí byli nebezpeční opět v přesilových hrách. Když ve 29. minutě zvyšoval Strnad na 4:0 vypadalo to na takřka jistý export všech bodů do Poděbrad. Možná jsme trochu polevili v koncentraci a domácí nakopl náhodný gól, když se puk od spojnice skel odrazil před překvapeného Bílka a domácí Holánek vsítil první gól Benešova. Ve 39. minutě Benešov potrestal další naše vyloučení a aby toho nebylo málo ihned po buly zaspala naše obrana a rázem to bylo o gól. Trochu klidu do šaten nám dal Příhoda, který 2 vteřiny před sirénou vymetl horní růžek benešovské branky.

Do poslední části hry trenér Boháček nabádal hráče ke klidu a hlavně ke hře bez vyloučení. Jeho varování ale bohužel zůstalo nevyslyšeno a během prvních 6 minut 3. třetiny jsme hráli 3x v oslabení a z toho jednou v dvojnásobném, které Benešov potrestal kontaktním gólem. V dalším průběhu měli domácí ještě několik šancí, ale ty všechny spolehlivě pochytal Bílek. Ostaní hráči taktéž přidali zodpovědný výkon a další branku Benešovu již nepovolili. Naopak v poslední minutě Příhoda po přihrávce Cafourka završil svůj první hattrick v poděbradském dresu.

Odehráli jsme dobré utkání a zaslouženě vyhráli. Předvedený výkon je nejlepší pozvánkou pro diváky na příští týden, kdy doma hostíme Čáslav. Nastal čas ji porazit!

HC Lev Benešov HC Poděbrady
Vývoj skóre
Branky 31. Holánek (Starec), 39. Starec (Holánek), 39. Dušek (Starec, Formánek), 47. Starec (Stejskal, Dušek) 4. Žemlička (Milaniak), 20. Vernek (Příhoda, Žalud), 21. Příhoda (Vernek, Mojžíš), 29. Strnad (Žemlička), 40. Příhoda (Vernek, Cafourek), 60. Příhoda (Žemlička, Vernek)
Vyloučení: 4 6
Sestava Štěpánek Jan (Karda Zbyněk) – Janáč Martin, Fedoročko Ondřej, Stejskal Jan, Rittig Tomáš, Korvas Martin – Dušek Pavel, Karpov Dominik, Holánek Lukáš, Sládek Ondřej, Kohout Martin, Mrva David, Formánek David, Starec David, Zderadička Filip, Patočka Matouš, Srdínko Jan Bílek Pavel (Škubal Jiří) – Cafourek Miloslav, Žalud Matěj, Pojkar David, Vencovský Karel, Volejník Václav - Příhoda Martin, Mojžíš Radek, Vernek Jan - Strnad Luděk, Žemlička Vojtěch, Milaniak Lukáš - Kosinka Jakub, Pácal Jiří, Hrdina Jiří

Krajská liga mužů - 2. kolo(zobrazit/schovat)

Statistika vzájemních utkání

Statistika je evidována od sezony 2013/2014. Započítána jsou všechna odehraná mistrovská utkání.