S5297: HC Poděbrady - SK Sršni Kutná Hora

Liga mladších žáků: Skupina 13 - 17. kolo

- Střely (na branku) -
0 Vyloučení 0
0 Branky v přesilovce 0
0 Branky v oslabení 0

Utkání plné zvratů skončilo se šťastným koncem pro hostující tým. Domácí začali velmi dobře hned v 1.minutě zavěsil Horníček. Do konce třetiny potom domácí tým toto vedení udržel. Ve druhé části šli domácí do dvou brankového vedení, Ale bohužel se to nepodařilo udržet a hosté 3s před přestávkou snížili na rozdíl jediné branky. Tento okamžik se ukázal jako jeden z rozhodujících. Hned na začátku třetí části K. Hora srovnala stav utkání na 3:3 a 4.minuty na to šla do vedení. Už se zdálo, že se domácí definitivně položili, ale stačili poměrně rychle ještě stav zápasu srovnat. Když už to vypadalo, že se oba týmy rozejdou smírně tak 7s před koncem dokázali hosté šťastnou dorážkou strhnout vítězství na svou stranu. I přesto zaslouží domácí pochvalu za předvedené výkony z posledních utkání, když dokáží hrát vyrovnané partie z týmy z popředí tabu

Branky: Horníček, Bek(Pinkas), Mašek(Pinkas), Pinkas -