Liga mladších žáků - sezóna 2017/2018 - 17. kolo, utkání číslo: S5297

HC Poděbrady - SK Sršni Kutná Hora
4 : 5

KONEC

25. LISTOPADU 2017   9:00    ZS Poděbrady POČET DIVÁKŮ: -

Utkání plné zvratů skončilo se šťastným koncem pro hostující tým. Domácí začali velmi dobře hned v 1.minutě zavěsil Horníček. Do konce třetiny potom domácí tým toto vedení udržel. Ve druhé části šli domácí do dvou brankového vedení, Ale bohužel se to nepodařilo udržet a hosté 3s před přestávkou snížili na rozdíl jediné branky. Tento okamžik se ukázal jako jeden z rozhodujících. Hned na začátku třetí části K. Hora srovnala stav utkání na 3:3 a 4.minuty na to šla do vedení. Už se zdálo, že se domácí definitivně položili, ale stačili poměrně rychle ještě stav zápasu srovnat. Když už to vypadalo, že se oba týmy rozejdou smírně tak 7s před koncem dokázali hosté šťastnou dorážkou strhnout vítězství na svou stranu. I přesto zaslouží domácí pochvalu za předvedené výkony z posledních utkání, když dokáží hrát vyrovnané partie z týmy z popředí tabu

HC Poděbrady SK Sršni Kutná Hora
Vývoj skóre
Branky Horníček, Bek(Pinkas), Mašek(Pinkas), Pinkas
Vyloučení: 0 0
Sestava Meišner, (Paják), Votík, Čermák, Pinkas, Bek, Křížek, Mašek, Hněvsa, Tomášek, Horníček, Dvorský, Chára, Češka

Statistika vzájemních utkání

Statistika je evidována od sezony 2013/2014. Započítána jsou všechna odehraná mistrovská utkání.