Liga mladších žáků - sezóna 2017/2018 - 1. kolo, utkání číslo: S5204

HC Letci Letňany - HC Poděbrady
5 : 0

KONEC

10. ZÁŘÍ 2017   9:00    Ice Arena Letňany POČET DIVÁKŮ: -

Utkání jsme začali s příliš velkým respektem před soupeřem, který nás v prvních dvou třetinách převyšoval především v individuálních činnostech a v rychlosti bruslení a jen díky brankaři se nám podařilo držet přijatelný výsledek . Hosté naopak zaslouží pochvalu za nasazení a bojovnost, kde jsme byli naopak lepším týmem. Nutné je zmínit neproměněné šance z naší strany, kdy jsme po samostatných únicích nedokázali překonat golmana domácích a to celkem 7x.!!!! Z tohoto pohledu je pro nás výsledek krutý, ale je nutné si z něho vzít ponaučení. V každém případě musím kluky pochválit, kdy dokázali v poslední třetiny svůj výkon zlepšit.

HC Letci Letňany HC Poděbrady
Vývoj skóre
Branky
Vyloučení: 0 0
Sestava

Liga mladších žáků - 1. kolo(zobrazit/schovat)

9.9.2017HC Buldoci NeratoviceHC Buldoci NeratoviceSK Sršni Kutná HoraSK Sršni Kutná Hora4:10(4:10 0:0 0:0)
KONEC
9.9.2017BK Mladá BoleslavBK Mladá BoleslavTJ Stadion NymburkTJ Stadion Nymburk4:7(4:7 0:0 0:0)
KONEC
9.9.2017HC Benátky nad JizerouHC Benátky nad JizerouHC Hvězda PrahaHC Hvězda Praha2:3(2:3 0:0 0:0)
KONEC
10.9.2017HC Letci LetňanyHC Letci LetňanyHC PoděbradyHC Poděbrady5:0(1:0 2:0 2:0)
KONEC
9.9.2017SC KolínSC KolínHC Junior MělníkHC Junior Mělník9:11(9:11 0:0 0:0)
KONEC
10.9.2017HC Rytíři VlašimHC Rytíři VlašimTJ Slavoj ZbraslavTJ Slavoj Zbraslav8:5(8:5 0:0 0:0)