Pojď hrát hokej!

Krajská liga mužů - sezóna 2017/2018 - 20. kolo, utkání číslo: S0156

HC Poděbrady - HC Buldoci Neratovice

3. ÚNORA 2018   17:00    ZS Poděbrady POČET DIVÁKŮ: -

Do zápasu posledních týmů obou skupin jsme šli s vědomím, že již nemáme kam couvat. Od začátku jsme byli aktivnějším týmem a vytvářeli si brankové příležitosti. Do vedení jsme šli v 5.minutě zásluhou třetího útoku. Šafra předložil puk Hrdinovi před prázdnou branku a ten se nemýlil. O minutu později podobnou akci předvedl druhý útok, když Rindoš přesně přihrál Velechovskému a vedli jsme 2:0. Dále jsme na ledě dominovali a soupeř nás takřka neohrožoval. Bohužel v 11.minutě přišla ztráta puku v se středním pásmu a Neratovice z první vážnější akce snížily. O 90 sekund později ohrozily branku podruhé a bylo srovnáno. Obraz hry tomu sice neodpovídal, ale do šaten se šlo za nerozhodného stavu 2:2.

Ve druhé třetině jsme chtěli pokračovat v naší aktivní hře a vyvarovat se zbytečných chyb. Ve 23. minutě byl v samostatném úniku faulován Rindoš a následné trestné střílení se štěstím proměnil. Dále jsme Neratovice dostávali pod tlak, ale nebyli jsme schopni to gólově potvrdit. Až ve 35. minutě našel Rindoš před brankou Toupala, který vstřelil svoji první branku mezi dospělými a ta se nakonec ukázala jako vítězná. Důležitý moment přišel ve 39 minutě, když Kadlec A. dokázal v přesilové hře dopravit puk do neratovické branky a zvýšili na 5:2.

Poslední část hry jsme chtěli odehrát bez zbytečných komplikací a dovézt zápas do vítězného konce za 3 body. To se celkem dařilo, hosté byli po většinu času pod tlakem ve své obranném pásmu a naši brankounijak vážně neohrožovali. Malá komplikace nastala v 56.minutě. když neratovický útočník opět z ojedinělé akce trefil přesně hroná růžek Moravcovi branky. Závěr utkání jsme v poklidu zvládli.

Vítězstvím v tomto ukání jsme udělali první krok k tomu, abychom se vyhnuli baráži. Ještě zbývají 2. Pokud budeme schopni zopakovat stejný výkon je to reálné.

HC Poděbrady HC Buldoci Neratovice
Vývoj skóre
Branky 5. Hrdina (Šafra, Potocký), 6. Velechovský (Rindoš, Malínský), 23. Rindoš (TS), 35. Toupal D. (Rindoš), 39.Kadlec A. (Pácal, Malínský)
Vyloučení: 0 0