Krajská liga mužů - sezóna 2017/2018 - 14. kolo, utkání číslo: S0106

HC Rakovník - HC Poděbrady
4 : 2

KONEC

10. PROSINCE 2017   17:30    ZS Rakovník POČET DIVÁKŮ: -

Do zápasu S Rakovníkem jsme šli s cílem přivézt konečně vítězství z venkovního utkání. Utkání začalo opatrně na obouch stranách. Více šancí měli domácí ale nebyli úspěšní. Bohužel až do 11.minuty, když využili přesilovou hru po důrazné hře před naší brankou. Naše hra byla nepřesná a velmi pomalou a nepřesnou rozehrávkou jsme si komplikovali hru. V 18.minutě jsme byli potrestáni druhou brankou, když získal v rohu kotouč Ambrož a zvýšil na 2:0.

Druhou třetinu jsme začali aktivněji, ale nebyli jsme schopni vstřelit branku. Domácí naopak dokázali využít i svou druhou početní výhodu. Ve 33. minutě Rakovník přidal po naší hrubé chybě v přesilové hře čtvrtou branku a vypadalo vše jasně. My jsme se nevzdali a ve 36. minutě Potocký důrazně dopravil puk do soupeřovi branky. O dvě minuty později nám Velechovský druhou brankou dal naději na návrat do zápasu.

V poslední třetině měl hned v úvodu velkou šanci Rindoš, ale neúspěšně. Měli jsme ještě několik šancí na vstřelení kontatktní branky, ale neúspěšně. Stejně tak byl neúspěšný i Rakovník. V závěru utkání jsme se pokusili o hru bez branáře, ale bez úspěchu.

Utkání jsme si prohráli vlastními chybami a špatnou koncovkou. Je to škoda, protože Rakovník byl určitě k poražení. Nedokážeme už poněkolikáte zopakovat výkon z domácí utkání následující týden venku.

HC Rakovník HC Poděbrady
Vývoj skóre
Branky 36. Potocký (Šafra, Hrdina), 38. Velechovský (Jelínek)
Vyloučení: 0 0
Sestava Skuhrovec - Malínský, Martínek, Sladký, Žouželka, Pánek, Labuta, Pozník, Kosinka - Rindoš, Mojžíš, Velechovský - Jelínek, Kadlec A., Kadelc J. - Šafra, Potocký, Hrdina, Bureš

Statistika vzájemních utkání

Statistika je evidována od sezony 2013/2014. Započítána jsou všechna odehraná mistrovská utkání.