Krajská liga mužů - sezóna 2017/2018 - 13. kolo, utkání číslo: S0098

HC Poděbrady - HC Rytíři Vlašim
4 : 1

KONEC

2. PROSINCE 2017   17:00    ZS Poděbrady POČET DIVÁKŮ: -

Po nepovedeném zápase v Čáslavi jsme chtěli navázat na dva předchozí úspěšné domácí zápasy. Začátek zápasu byl z obou stran opatrný. Vlašim hrála ze zajištěné obrany, ale my jsme ji naší nepřesnou hrou nijak neprověřovali. Celkově byla úvodní část nezáživná a skončila bez branek.

Druhou třetinu začaly přesilové hry. Nejprve ji nevyužili hosté a vzápětí jsme ji špatně hráli i my. Naštěstí pro nás ale hned po jejím skončení Rindoš našel v mezikruží Kadlece a ten otevřel skóre utkání. prostřední část byla rozkouskována častými vyloučeními. Ve 30. minutě jsme dobře sehráli přesilovou hru my. Mojžíš uvolnil na modré čáře Malínského a ten přesnou ranou zvýšil na 2:0. Do konce druhé části hry se již skóre neměnilo.

Ve třetí třetině jsme chtěli zodpovědným výkonem dokráčet ke třem bodům, ale zkomplikovali jsme si to hned v úvodu dvěma vyloučeními. To druhé hosté potrestali ve 48 minutě kontaktní brankou. Naštěstí pro nás se Vlašim do většího tlaku nadostala a my jsme v 55 minutě zásluhou Hrdiny zvýšili své vedení na 3:1. V závěru utkání se hosté pokusili o hru bez brankáře, ale neúspěšně, naopak Pácal po přihrávce Malínského střelou do prázdné branky upravil výsledek na konečných 4:1

Dnes jsme napravili velmi nepovedený výkon z minulého týdne a zaslouženě získali důležité 3 body.

HC Poděbrady HC Rytíři Vlašim
Vývoj skóre
Branky 23. Kadlec A. (Rindoš), 30. Malínský (Mojžíš, Rindoš), 45. Hrdina (Malínský), 60. Pácal (Malínský, Jelínek)