- Střely (na branku) -
0 Vyloučení 0
0 Branky v přesilovce 0
0 Branky v oslabení 0

Po nepovedeném zápase v Čáslavi jsme chtěli navázat na dva předchozí úspěšné domácí zápasy. Začátek zápasu byl z obou stran opatrný. Vlašim hrála ze zajištěné obrany, ale my jsme ji naší nepřesnou hrou nijak neprověřovali. Celkově byla úvodní část nezáživná a skončila bez branek.

Druhou třetinu začaly přesilové hry. Nejprve ji nevyužili hosté a vzápětí jsme ji špatně hráli i my. Naštěstí pro nás ale hned po jejím skončení Rindoš našel v mezikruží Kadlece a ten otevřel skóre utkání. prostřední část byla rozkouskována častými vyloučeními. Ve 30. minutě jsme dobře sehráli přesilovou hru my. Mojžíš uvolnil na modré čáře Malínského a ten přesnou ranou zvýšil na 2:0. Do konce druhé části hry se již skóre neměnilo.

Ve třetí třetině jsme chtěli zodpovědným výkonem dokráčet ke třem bodům, ale zkomplikovali jsme si to hned v úvodu dvěma vyloučeními. To druhé hosté potrestali ve 48 minutě kontaktní brankou. Naštěstí pro nás se Vlašim do většího tlaku nadostala a my jsme v 55 minutě zásluhou Hrdiny zvýšili své vedení na 3:1. V závěru utkání se hosté pokusili o hru bez brankáře, ale neúspěšně, naopak Pácal po přihrávce Malínského střelou do prázdné branky upravil výsledek na konečných 4:1

Dnes jsme napravili velmi nepovedený výkon z minulého týdne a zaslouženě získali důležité 3 body.

Branky: 23. Kadlec A. (Rindoš), 30. Malínský (Mojžíš, Rindoš), 45. Hrdina (Malínský), 60. Pácal (Malínský, Jelínek) -

Moravec - Malínský, Martínek, Sladký, Labuta, Pánek, Kosinka - Rindoš, Mojžíš, Kadlec A. - Pácal, Jelínek, Hrdina - Šafra, Potocký, Bureš