Krajská liga mužů - sezóna 2017/2018 - 11. kolo, utkání číslo: S0081

HC Poděbrady - HC Žabonosy
6 : 3

KONEC

18. LISTOPADU 2017   17:00    ZS Poděbrady POČET DIVÁKŮ: -

Utkání ve kterém jsme se mohli odlepit z posledního místa začalo oboustraně opatrně. V 6. minutě ale Kadlec A. přihrál Jelínkovi, který se protlačil až před brankáře Hermanna a otevřel skóre utkání. O minutu později Rindoš našel před brankou přesně Velechovského a bylo to 2:0. Žabonosy byly takovýmto vývojem utkání zaskočeny a nestačily naší hře. Ve 12. minutě Rindoš zvyšoval již na 3:0 a hostující trenér si bral oddechový čas. Krátká pauza měla pozitivní dopad na hosty, kteří po nedůrazné hře v našem pásmu zásluhou Kedršta snížili na 1:3 a dál se tlačili za otočením výsledku. Naštěstí pro nás v 19. minutě byl na brankovišti důrazný náš 3.útok a Šafra dal uklidňující čtvrtý gól.

Hned v úvodu druhé části hry Rindoš vystihl špatnou rozherávku Žabonos, ale jeho střelu zastavilo břevno a následnou dorážku Mojžíše chytil brankář Hermann. Ve 24. minutě Sladký parádně našel před brankou Potockého, kterému stačilo pouze nastavit hokejku - 5:1. Tato branka měla za následek snížení naší koncentrace a soupeř opět po nedůrazu snížil na 2:5. Tato branka Žabonosům vlila krev do žil a do konce třetiny byly lepším týmem. Svou převahu ale nedokázali brankově vyjádřit. My jsme nedokázali využít dvě přesilové hry po sobě.

Do poslední třetiny jsme šli s cílem v klidu dohrát posledních 20 minut. Ve 44. minutě navíc Rindoš připravil Mojžíšovi pozici, ze které stačilo trefit prázdnou bránu, což se podařilo a bylo to 6:2. Vlastní lehkovážností jsme opět dovolili soupeři snížit na 6:3. Žabonosy se nevzdávaly a snažily se utkání ještě zdramatizovat.Měly několik vyložených šancí ale nedokázaly je proměnit. V závěru zkusily dlouhou hru bez brankáře, ale bezúspěšně

Získali jsme cenné 3 body a opustili jsme poslední místo tabulky. Náše hra se se zlepšuje, ale stále máme ve hře několik hluchých míst, kdy vypneme a vyrábíme někdy až neuvěřitelné hrubky. Naštěstí jich v posledních zápasech bylo výrazně méně než v úvodu soutěže.

HC Poděbrady HC Žabonosy
Vývoj skóre
Branky 6. Jelínek A. (Kadlec A.), 7. Velechovský ( Rindoš), 12. Rindoš, 19. Šafra (Hrdina), 24. Potocký (Sladký, Šafra), 44. Mojžíš (Rindoš)
Vyloučení: 0 0
Sestava Škubal - Pánek, Martínek, Sladký, Labuta, Pozník, Kosinka - Rindoš, Mojžíš, Velechovský - Jelínek, Kadlec J., Kadlec A., - Šafra, Potocký, Hrdina, Pácal

Krajská liga mužů - 11. kolo(zobrazit/schovat)

Statistika vzájemních utkání

Statistika je evidována od sezony 2013/2014. Započítány jsou pouze mistrovská utkání.