Krajská liga mužů - sezóna 2017/2018 - 10. kolo, utkání číslo: S0076

HC Poděbrady - HC Příbram
7 : 4

KONEC

11. LISTOPADU 2017   17:00    ZS Poděbrady POČET DIVÁKŮ: -

Úvod utkání jsme opět nezvládli. Ve 3. minutě jsme propadli v útočném pásmu a Příbram po zvládnuté situaci 2-1 šla snadno do vedení. Tentokrát jsme ale soupeře do většího náskoku nepustili. Naopak ve 12.minutě Šafra předložil puk Burešovi, kterému sice při blafáku sjel z hole, ale příbramský brankář nestačil zareagovat a bylo srovnáno. O minutu později Kadlec A. nás poslal do vedení. Bohužel závěr třetiny jsme nezvládli. Nejprve jsme nechali vyjet hráče z kouta a po skrumáži před naší brankou soupeř vyrovnal a v čase 18:26 Příbram využila přesilovou hru. Do šaten šla s jednobrankovým náskokem.

Začátek druhé třetiny nám vyšel parádně. Nejprve po tlaku prvního útoku hned ve 38 vteřině vyrovnal Mojžíš . O 2 minuty později ujel Malínský, předložil puk Hrdinovi, který přesným blafákem otočil skóre utkání. O další 3 minuty později později jsme dostali výhodu přesilové hry 5 na 3, kterou jsme využili zásluhou Velechovského. Druhou třetinu jsme jasně ovládali, druhý útok navíc překombinoval akci 3-1 a netrefil prázdnou bránu. Jenom v závěru jsme si situaci zkomplikovali vyloučením na 4 minuty. Naštěstí jsme to zvládli a před poslední částí hry jsme měli dvoubrankový náskok.

Do poslení třetiny jsme šli s cílem poctivě bránit a dovést zápas do vítězného konce. Celkem se nám to dařilo. Navíc Potocký v 52.minutě golfákem trefil hostujícího brankáře do přilby a puk se odrazil od ní do branky. Hosté sice v přesilové hře v 54. minutě ještě snížili na 6:4, ale víc už nestihli. Naopak Kadlec J. při hře bez brankáře trefil odkrytou branku a pečetil vítězství.

Tentokrát jsme podali mnohem zodpovědnější výkon než v předchozích zápasech a zaslouženě získali cenné 3 body.

HC Poděbrady HC Příbram
Vývoj skóre
Branky 12. Bureš (Šafra, Hrdina), 13. Kadlec A., 21. Mojžíš (Malínský, Rindoš), 23. Hrdina (Malínský,Šafra), 27. Velechovský (Malínský, Žouželka), 52. Potocký (Šafra, Hrdina), 59. Kadlec J.
Vyloučení: 0 0
Sestava Škubal - Malínský, Žouželka, Sladký,Labuta, Pozník, Pánek, Kosinka - Rindoš, Mojžíš, Velechovský - Jelínek, Kadlec J., Kadlec A. - Šafra, Potocký, Hrdina, Bureš

Statistika vzájemních utkání

Statistika je evidována od sezony 2013/2014. Započítány jsou pouze mistrovská utkání.