Pojď hrát hokej!

Krajská liga mužů - sezóna 2017/2018 - 9. kolo, utkání číslo: S0071

HK Králův Dvůr - HC Poděbrady

4. LISTOPADU 2017   17:00    ZS Beroun POČET DIVÁKŮ: -

V sobotu v Berouně měli fanoušci opravdu na co koukat. Domácí přivítali výsledkově zvedající se Poděbrady a chtěli prodloužit sérii vítězných utkání z posledních týdnů. V první třetině se hrál velmi vyrovnaný hokej. Do vedení šel už ve 4. minutě Královák, Patrik Pánek střelou zápěstím poprvé rozvlnil síť za poděbradským brankářem. Poděbrady měli v první dvacetiminutovce několik opravdu velmi dobrých šancí, ale i ty největší bravurně zlikvidoval Martin Černý v brance Králováku. Naopak v 15. minutě to bylo 2:0, Prokš vybojoval puk v útočném pásmu, Šnaidauf ideálně našel Kubu Krásla a ten nedal brankáři nejmenší šanci.

Druhou část zápasu zcela opanoval Králův Dvůr a soupeře zasypal 25 střelam. Hezkou hokejovou akci utkání předvedl střelec první branky Patrik Pánek, prokličkoval se obranou hostí, naservíroval puk Veberovi, kterému nezbývalo nic jiného než zasunout do zcela prázdné branky, 3:0! Při čtvrté brance domácích se Honza Veselý řídil heslem, když nevíš, co s pukem, tak vystřel… Vystřelil dokonce tak, že překvapený poděbradský gólman lovil další kotouč ze své sítě. Ve 39. minutě hostující Martínek tvrdou ranou od modré čáry snížil na 4:1 a šlo se podruhé do kabin.

I třetí třetina byla plná na brankové momenty, čtyřbrankový rozdíl skóre vrátil domácím Prokš, který zužitkoval Landovu nabídku v úniku dva na jednoho. Potom zakončil svoji jízdu obranou Poděbrad Jirka Tuček, když ani dva soupeři visící na jeho zádech nezabránili tomu, aby propasíroval puk pod betony brankáře a zvýšil už na 6:1. Poté i poděbradští ukázali, že hokej hrát umí, dvě krátce po sobě jdoucí přesilovky zakončili brankami, nejprve skóroval Rindoš a poté Jelínek, který snižoval stav utkání na 6:3. Poslední slovo ale patřilo opět domácím, Šnaidaufovu střelu doklepl do branky Prokš a stanovil tak konečné skóre na 7:3 pro Králův Dvůr.

Byl to další zápas, kdy jsme nedokázali využít vytvořené brankové příležitosti a naopak svými chybami jsme soupeři nabídli šance ke skórování, který je využil.

HK Králův Dvůr HC Poděbrady
Vývoj skóre
Branky 39. Martínek, 56. Rindoš (Javůrek), 57, Jelínek (Potocký)
Vyloučení: 0 0