Krajská liga mužů - sezóna 2017/2018 - 6. kolo, utkání číslo: S0043

Slavoj Velké Popovice - HC Poděbrady
6 : 5

PO PRODLOUŽENÍ

14. ŘÍJNA 2017   18:00    ZS Velké Popovice POČET DIVÁKŮ: -

V úvodu utkání jsme domácí zaskočili aktivní hrou a odměnou byl vedoucí gól z hole Rindoše, který vrátil do branky střelu Žouželky. Dále jsme byli lepší, ale své šance neproměnili Jelínek ani Malínský. Hra se postupně vyrovnávala a my jsme začali kazit stále více přihrávek, čímž jsme se dostávali pod tlak, který jsme přežili. Naopak v 18 minutě jsme zásluhou Procházky zvýšili své vedení na 2:0. Nedostačným důrazem v závěru první třetiny jsme ale o něj mohli přijít, domácí naštěstí vstřelili gól těsně po siréně.

Druhou třetinu začaly Popovice jako vyměněné a okamžitě nás zamkly v obraném pásmu a snažily se vstřelit kontaktní branku. Ve 24 .minutě naše obrana tlak už nevydržela a domácí snížili. O minutu později Hrdina vystihl nepřesnou rozehrávku domácích a vrátil nám dvoubrankové vedení. Ve 26 minutě jsme si situaci zkomplikovali dvojnásobným vyloučením, které Popovice potrestali. Ve 31 minutě hráč Popovic po střele našeho obránce do chráničů ujel a vyrovnal. Třetina se již dohrála bez dalších změn.

Poslední třetina začala hrou 4 na 4. My jsme ale soupeři zbytečným faulem nabídli přesilovku 4 na 3, který ji ale nevyužil. Ve 47 minutě se uvolnil Pácal a bekhendovou střelou překvapil domácího brankáře. Když o minutu později Potocký dotlačil puk do branky a my vedli opět o dvě branky, zdálo že bychom mohli uspět. Domácí ale v 55 minutě snížili na rozdíl jediné branky a drama bylo na světě. V závěru domácí zkusili hru bez brankáře, dostali nás po obrovský tlak a 8 vteřin před závěrečnou sirénou vyrovnali.

Poprvbé jsme se dostalo prodloužení 3 na 3. To začalo opatrně a do první velké šance jsme se dostali my, když jel sám na brankáře Malínský, ale neuspěl. Bohužel pro nás v čase 63:34 se pariádně od modré trefil Žoha a vystřelil Popovicím druhý bod. My jsme podali velmi dobrý výkon, ale opět jsme se nevyvarovali zbytečných chyb, které nás stály vítezství.

Slavoj Velké Popovice HC Poděbrady
Vývoj skóre
Branky 2. Rindoš (Žouželka), 18. Procházka (Šafra, Mojžíš), 25. Hrdina, 47. Pácal (Král, Dvořák), 48. Potocký