Krajská liga mužů - sezóna 2017/2018 - 2. kolo, utkání číslo: S0010

HC Rytíři Vlašim - HC Poděbrady
7 : 1

KONEC

23. ZÁŘÍ 2017   18:00    ZS Vlašim POČET DIVÁKŮ: -

Od začátku první třetiny byl soupeř lepší, ale nedokázalsvu převahu brankově vyjádřit. Přišla 11 minuta a my jsme výraznou měrou pomohli Vlašimi během 4 minut k vedení 4:0 a praktick bylo po zápase

Ve druhé třetině se hra srovnala, i my jse se dostali do několika šancí ale bez gólového efektu. Naopak domácí podůrazu před naší brankou zvýšili na 5:0.

V poslední části domácí ještě vstřelili pohodlně 2 branky. Čisté konto domácímu brankáři nedopřál Pácal, který dorazil střelu Kubáta.

Zápas ovlivnily hrubé individuální chyby jednotlivců. V dalších zápasech se podobných zkratů musíme vyvarovat, abychom mohli pomýšlet na nějaký bodový zisk.