Krajská soutěž mužů - sezóna 2016/2017 - 1. kolo, utkání číslo: 1

HC Poděbrady - Hokejový klub Čáslav, z.s.
3 : 6

KONEC

18. BŘEZNA 2017   17:00    ZS Poděbrady POČET DIVÁKŮ: -

V první třetině jsme měli více příležitostí, protože Čáslav začala velmi opatrně a hosty držel nad vodou gólman M. Svoboda. Ten si poradil se šancemi Šafry a Milaniaka. Při čáslavském oslabení tři na čtyři ujeli Kůrka s Pomichálkem, ovšem ani gólman Král se překvapit nenechal. Hosté potom čelili minutu a půl dvojnásobné přesilovce soupeře, který zbytek trestu už ve čtyřech přetavil ve vedoucí branku dorostenec Milaniak svou první brankou za A-mužstvo - 1:0. Svou dvojnásobnou přesilovku měli i Čáslavští, ovšem střely Kůrky, Kraučuka ani Janaty k vyrovnání nevedly. Ještě před první přestávkou měl další vyloženou šanci Šafra, jenže gólman M. Svoboda se štěstím bránu uhájil.

Úvod druhé části se nám nepodařil, protože hned po vyhraném vhazování vyrovnal Pánek . Čáslavští zvýšili tempo a byli v této fázi utkání lepším týmem. Ve 27. min. mohl strhnout vedení na stranu Čáslavi při oslabení Němec, jenže příležitost měli i my, ale Milaniak trefil pouze tyč! Ve 31. min. dostal Němec přihrávku mezi kruhy, našel na pravé straně ještě Kraučuka, který dostal hosty do vedení - 1:2. Poděbradskému brankáři zatopili ve 33. min. Němec s Pipkem, ale branka nepadla ani při šanci stejných hráčů ve 38. min., v době, kdy Čáslav hrála v oslabení

Hostům vyšel lépe vstup i do třetí třetiny, když Kůrka tvrdou ranou od modré využil početní výhodu Čáslav a zvýšil na 3:1. Čáslavští v posledním dějství často seděli na trestné lavici a my měli i řadu dvojnásobných přesilovek. Radovala se ale Čáslav, když se před Kůrkou v 51. min. rozestoupila obrana - 1:4 a po jedenácti vteřinách Šlejtrem nahozený puk propadl brankáři do sítě - 1:5. V 54. min. Poděbrady při dvojnásobné přesilovce vykombinovaly obranu hostů do prázdné brány a další dorostenec Kubát svou prémierovou brankou snížil na 2:5. V 59. min. se v další využité přesilovce trefil Procházka 3:5. Pokusili jsme se ještě zdramatizovat zápas hrou bez brankáře, ale Čáslav střelou do odkryté branky pečatila výsledek na 3:6.

Myslím, že jsme nesehráli špatný zápas. 5 starších dorostenců v sestavě se určitě neztratilo a byla to pro ně obrovská zkušenost. Zítra se začíná znova a my se určitě pokusíme překvapit.

HC Poděbrady Hokejový klub Čáslav, z.s.
Vývoj skóre
Branky 12. Milaniak (Kosinka), 54. Kubát (Kosinka, Procházka), 59. Procházka (Malínský)
Vyloučení: 0 0
Sestava Král (50. Málek) - Malínksý, Žalud, Pánek, Baumgartner, Pozník, Hněvsa - Šafra, Malina, Procházka - Kubát, Kosinka, Milaniak - Chvalovský, Buldra,Charvát

Fotogalerie z utkání(počet fotografií: 22)

HC Poděbrady - HK Čáslav 3:6HC Poděbrady - HK Čáslav 3:6HC Poděbrady - HK Čáslav 3:6HC Poděbrady - HK Čáslav 3:6HC Poděbrady - HK Čáslav 3:6HC Poděbrady - HK Čáslav 3:6HC Poděbrady - HK Čáslav 3:6HC Poděbrady - HK Čáslav 3:6HC Poděbrady - HK Čáslav 3:6HC Poděbrady - HK Čáslav 3:6HC Poděbrady - HK Čáslav 3:6HC Poděbrady - HK Čáslav 3:6HC Poděbrady - HK Čáslav 3:6HC Poděbrady - HK Čáslav 3:6HC Poděbrady - HK Čáslav 3:6HC Poděbrady - HK Čáslav 3:6HC Poděbrady - HK Čáslav 3:6HC Poděbrady - HK Čáslav 3:6HC Poděbrady - HK Čáslav 3:6HC Poděbrady - HK Čáslav 3:6HC Poděbrady - HK Čáslav 3:6HC Poděbrady - HK Čáslav 3:6

Krajská soutěž mužů - 1. kolo(zobrazit/schovat)

Statistika vzájemních utkání

Statistika je evidována od sezony 2013/2014. Započítána jsou všechna odehraná mistrovská utkání.