Krajská soutěž mužů - sezóna 2016/2017 - 20. kolo, utkání číslo: S2115

4 : 1

KONEC

28. LEDNA 2017   17:00    ZS Kutná Hora POČET DIVÁKŮ: -

Převzato z webu soupeře

Od první buly se hrál rychlý atraktivní hokej. Hra se přelévala od brány k bráně bez zbytečného přerušování. Střelecká aktivita, stejně jako hra byla vyrovnaná a nikomu se nedařilo otevřít skóre. Nejblíže k tomu měl v závěru třetiny Jiráň, jehož přesilovkovou střelu zastavila tyč poděbradské brány.

Druhá třetina patřila Sršňům. Poděbrady nabídly domácím přesilovku a ta přinesla první branku. Havelkovu střelu od modré tečoval před brankářem Málek a dostal svůj tým do vedení. Povzbuzení Sršni o minutu později udeřili podruhé. Jiří Tvrdík II. vybojoval za poděbradskou bránou puk a přihrávkou našel volného Sádla, který rychlou střelou navýšil vedení. V polovině utkání se Sršni prosadili potřetí. Po nahrávkách Siváčka a Havelky propálil Švejda od modré všechny bránící hráče i brankáře. Vstřelil jubilejní stou branku Sršňů v sezóně. S vývojem nespokojení hosté zabrali na maximum, zatlačili Sršně do defenzivy a David Jelínek v domácí bráně čaroval. Všechny střely do druhé sirény pochytal a ukázal, proč mají Sršni nejmenší počet inkasovaných gólů v soutěži

Do třetí třetiny vstoupili Sršni s odhodláním svůj náskok nepromarnit. Po šesti minutách však přišlo vyloučení domácího hráče a následné nechtěné zranění poděbradského útočníka, kterého trefil holí do obličeje Vaněk. To pro Poděbrady přineslo dvojnásobnou přesilovku, kterou nevyužily, ovšem další faul jim nabídl stejnou výhodu. Napodruhé se již prosadily a snížily na 3:1. Druhou branku se hostujícím již nepodařilo vsítit a tak v závěru zkusili hru v šesti. Janu Tvrdíkovi se podařilo v útočném pásmu vybojovat nahozený puk, který nahrál Javůrkovi, aby mohl do prázdné brány potvrdit vítězství Kutné Hory.

SK Sršni Kutná Hora HC Poděbrady
Vývoj skóre
Branky 50. Pácal (Dvořák, Malínský)
Vyloučení: 0 0
Sestava

Krajská soutěž mužů - 20. kolo(zobrazit/schovat)

Statistika vzájemních utkání

Statistika je evidována od sezony 2013/2014. Započítána jsou všechna odehraná mistrovská utkání.